Bugün Yemek Yapma Oyunları Oynamak Daha Zevkli | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Bugün Yemek Yapma Oyunları Oynamak Daha Zevkli

Tufan Yıldız
tarafından 15 Şubat 2015 Pazar
Pizza yapmak için muhteşem bir saat! Ve siz bir yemek yapma oyunu seviyorsanız bu oyunlar da tam da sizlere göre olacak.
 

Pizza yapmak için muhteşem bir saat!

Ve siz bir yemek yapma oyunu seviyorsanız bu oyunlar da tam da sizlere göre olacak.

Bilindiği gibi pizza yapma oyunlarının en keyifli tarafı hamurlar üzerine konulan malzeme ve sosları ile onları güzel bir şekilde birleştirmek, sonrasında da fırına verip pişirmektir.

Pizzalar, İtalyanların en meşhur yemek türüdür. Bu nedenle de ülkemizde de yavaş yavaş yaygınlaşmış, sevilen bir yemek türü haline dönüşmüştür.

pizza oyunu süresince sizlere gelen siparişleri doğru şekilde tasarlayarak müşterilere sunmalısınız. Örneğin sizden mantar, sucuk, sosis, mısır ve zeytin gibi bir tasarım istendi. Oyuna bağlandıktan sonra hamurunuzu doğru şekilde yaymalı, sonrasında da üzerine domates sosunu ekleyerek malzemelerinizi de serpiştirip fırına vermelisiniz.

Pizzalarınızı yaparken bir diğer kural da sizlerin her zaman aktif olmasıdır. Çünkü pizza malzemelerini doğru şekilde hazırlama gibi işlemlerde de oyun sizlere doğru puan verecek ve bir diğer tura çıkmanız konusunda yardımcı olacaktır. Bu nedenden ötürü oyunu oynarken her zaman doğru şekilde malzemeleri denkleştirmeye bakın.

çorba oyunları da en büyük avantajı budur. Bu nedenle de keyifli bir oyun oluyor. Hadi çocuklar pizza oyunlarını eşsiz bir tasarım ile tamamlayarak finale kadar geçin ve oyunu da kısa sürede tamamlayın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons