Elon Musk’dan Müthiş İlerleme Alev Silahı İlk Satışından 10Bini Gördü | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Elon Musk’dan Müthiş İlerleme Alev Silahı İlk Satışından 10Bini Gördü

tarafından 31 Ocak 2018 Çarşamba

 

Elon Musk’dan Müthiş İlerleme Alev Silahı İlk Satışından 10Bini Gördü

Elon Musk’dan Müthiş İlerleme Alev Silahı İlk Satışından 10Bini Gördü başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi sitemizde sunmaktayız.

Son 15 yıl içinde Elon Musk’a ait olan şirketleri elektrikli otomobil, roket sanayi ve pil üretimi gibi farklı sektörlere yön verirken görmüştük. Fakat geçtiğimiz hafta sonu Musk yepyeni ve alakasız bir sektöre daha dalış yaparak ilk alevli silahlarını tanıttı. Musk’ın alevli silahlar satacak olması çok eleştirilse de Boring Company çoktan 500 dolar karşılığında alevli silahlar satmaya başladı bile.

Elon Musk, cumartesi günü attığı tweet ile ‘Açıkçası alevli silah gerçekten süper kötü bir fikir. Kesinlikle bir tane almayın.’ demişti. Musk’ın takipçileri söz dinlediler ve şirketin üretmeyi planladığı 20 bin alev silahının 10 bini pazartesi günü ön siparişle tükendi. 2016 yılı sonlarında kurulan Boring Company’nin görevi Musk’ın üzerinde çalıştığı yeraltı tünelinin masraflarını düşürmekti. Fakat Musk, Boring Company ile bazı yan ürünler satışa çıkarmaya da başladı. Örneğin; geçtiğimiz yıl tanesi 20 dolardan 50 bin adet Boring Company şapkası satılmıştı.

Musk’ın elektrikli otomobil şirketi olan Tesla, yüz binlerce Model 3 siparişine yetişmek için tam kapasite çalışıyor ki; bu siparişlerden bazıları 2016 yılına ait. Boring Company’nin alevli silahları bu kadar geç teslim etmesi beklenmiyor. Şirket her ne kadar ilk iki günde üretmeyi planladıkları alevli silahların yarısını satmış olsa da açıklamaya göre alev silahların sahiplerine bu baharda teslim edilmesine başlanacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons