EMAİL HESABI İLE MYNET’E KAYDOL | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

EMAİL HESABI İLE MYNET’E KAYDOL

tarafından 24 Eylül 2016 Cumartesi

 

EMAİL HESABI İLE MYNET’E KAYDOL
email-mynet-kaydolma
E-posta hesabı olan her kes . Mynet’e üye olan herkes tek bir email hesap ile üye olarak tüm mynet hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilir. Hotmail ya da email hesabınız varsa oturum açmak için Mynet sitesi üzerinden email hesap aç seçeneğini tıklamanız ve bu sayfadaki bilgileri doldurmanız yeterli. Microsoft şirketi bu bağlamda MSN programı kullanımını kaldırarak yerine Skype programını getirdi. Öncelikle Msn açabilmeniz için bir mail adresinizin olması gerekiyor. Bu sayede Mynet’e yandekse, email kaydol işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirmeniz mümkün. Kısacası outlook hotmail ve Windows Live sitesi üzerinden email hesap aç, işlemlerinizi kısa bir süre içinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hesabınızı aktif hale getirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz gelenler sekmesini tıklayarak size gönderilen mailleri tüm detaylarıyla görüntüleyebilir cevaplayabilir, ya da yeni sekmesinden mail adresinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Email hesap aç işleminden sonra artık tek yapmanız gereken yeni almış olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile mail hesabınıza giriş yaprak kendi hesabınızı kullanmak. Bu noktada siz gelen maillere İster mail atın ister gelen mesajlara cevap verin. Sonuç olarak tüm işlemlerinizi Outlook adresine yani Hotmail hesap aç sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

GMAİL HESABI İLE MYNET’E KAYDOLMA

Yine aynı şekilde gmail Kaydol adresinden otomatik olarak açılacak sayfadan . gmail adresi alabilmek email hesabı oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu konu da hotmail email kaydol işlemi sırasında olduğu gibi sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz yeterli . Gmail hesap aç işleminden sonra artık tek yapmanız gereken yeni almış olduğunuz mail adresiniz ve şifreniz ile mail hesabınıza giriş yaprak kendi hesabınızı artık kullanmak. Gmail hesabı ile kolaylıkla Mynet üyelik işlemlerinşizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizden istenen email adresinin bulunduğu yere az önce oluşturmuş olduğunu mail adresini ve iletişim bilgilerini giriyorsunuz. Kayıt işleminden sonra Mynet tarafından gmail adresinize gelen kodu girerek hesabınızı aktif hale getiriyorsunuz.

EMAİL İLE BLOGER KAYDI OLUŞTURMA.

Blogger hesabı olanlar bilir. Blogger kaydı için sizden gmail istenecektir. Gmail hesabı olmayanlar birkaç dakikasını ayırarak gmail kaydol yazıp, karşınıza gelen ekrandan sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir girdikten sorma güvenlik kodu yazan bölümüne gördüğünüz harf ve sayıları girerek hesap aç işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Gmail hesabı açtıktan sonra islediğiniz kadar blogger açabilir dilerseniz, yine oluştırduğunu gmail hesabıyla açtığınız bloggerlerden Google adnense kayıy olarak reklam geliri elde edebilirsiniz. Yine web siteniz var ise, aynı şekilde oluşturduğunuz gmail adresi ile adnensel geliri elde edebilirsiniz. Gördüğünüz üzere , email hesap aç, işlemleri sanıldığının aksine oldukça kolay.Siz de Eğer daha önce bir gmail hesabı açmadıysanız gmail hesap aç sayfasından email kaydol sekmesini tıklayarak sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra kayıt işlemlerinizi dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons