En iyi Torrent İndirme ve Paylaşma Programı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En iyi Torrent İndirme ve Paylaşma Programı

Tufan Yıldız
tarafından 23 Şubat 2015 Pazartesi
uTorrent, bilgisayarınızdan torrent paylaşımı yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz en iyi BitTorent istemcilerinden birisidir. uTorrent aracılığı ile bilgisayarınıza çok daha güvenli ve hızlı şekilde istediğiniz Torrent dosyalarını kolayca indirebilir ve kaydedebilirsiniz.
 

uTorrent, bilgisayarınızdan torrent paylaşımı yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz en iyi BitTorent istemcilerinden birisidir. uTorrent aracılığı ile bilgisayarınıza çok daha güvenli ve hızlı şekilde istediğiniz Torrent dosyalarını kolayca indirebilir ve kaydedebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri ve birçok fonksiyonunun olmasına karşın uTorrent’i kullanmak, diğer Torrent istemcilerine göre çok daha kolaydır.

Sade ve kullanımı kolaylaştıran bir arayüze sahip olan uTorrent diğer istemcilerin aksine ayrıca Türkçe dil desteğine de sahiptir. uTorrent son derece basit fonksiyonları ile en amatör bilgisayar kullanıcılarının dahi kolaylıkla anlayabileceği ve kullanmakta zorluk çekmeyeceği bir arayüze sahiptir. İndirme işlemini başlatmak, bitirmek, durdurmak ve diğer tüm işlemlerin hepsini artıdan bir sayfaya geçiş yapmadan ana ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca indirilen Torrent dosyalarına tıklama ile kolayca ulaşabilir ve kaynaklarına eriştikten sonra dosyayı indirme listesi içerisinden kaldırabilirsiniz.

Dilerseniz internet üzerindeki kaynakların yanı sıra uTorrent içerisinde entegreli şekilde bulunan Torrent arama motorunu kullanabilir ve bu arama motoru sayesinde daha kısa bir sürede istediğiniz dosyaya erişebilirsiniz. Programın kullanıcılara sunduğu en güzel özelliklerden birisi de istenilen RSS kaynaklarını takip etmesi ve yeni eklenen dosyaları istendiği taktirde otomatik olarak indirme kuyruğuna ekliyor olmasıdır.

İndirme işleminde kullanıcılara hızı limitleme, gönderme işleminde hızı limitleme ve bant genişliği belirleme gibi kontrolü kullanıcının elinin altında hissettirecek birçok gelişmiş fonksiyonu bulunmaktadır. Bu fonksiyonlar ile artık indirme esnasında korkusuzca tüm kontrolün kendi elinizin altında olduğunu hissedebilirsiniz.

uTorrent’in kullanıcıların indirme deneyimini geliştirmesi açısından sahip olduğu birçok gelişmiş özellik vardır. Bunlardan birisi de siz bilgisayar başındayken indirme işlemini durduruyor olması ve siz bilgisayarınızdan kalktığınız anda tekrardan indirmeye devam ediyor olmasıdır. Ayrıca gelişmiş talimatlar ile bir indirmenin bittiğinde veya tüm indirmelerin bittiğinde ne yapılması gerektiğine dair talimat verebiliyorsunuz. Örneğin dosyayı indirdikten sonra uTorrent sizin için bilgisayarınızı otomatik oalrak bekleme moduna alabilir veya bilgisayarınızı kapatabilir. Böylece siz bilgisayarınızın başında olmayacak olsanız bile uTorrent sizin için her şeyi kontrol altında tutar.

Bilgisayarınızdan Torrent paylaşımlarını kontrol etmek için herhangi bir BitTorent istemcisine ihtiyacınız varsa sayısız insanın ilk tercihi olan uTorrent’i kullanmaktan çekinmemelisiniz.

uTorrent Özellikleri;

Aynı anda dilediğiniz kadar dosyayı indirme kuyruğuna ekleme
Bant genişliğini ayarlama ve zamanlama
İndirme veya gönderme için hız limiti belirleyebilme
RSS takibi ve otomatik indirme başlatma
Şifre ile güvenlik & koruma sağlama
Proxy kullanabilme özelliği

utorrent indir

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons