En Yeni Araba Oyunları TokOyun.com’da! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

En Yeni Araba Oyunları TokOyun.com’da!

Tufan Yıldız
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
Türkiye'nin en iyi, en güzel araba oyunları tokoyun.com'da! Detaylar için yazımızı devamını okuyun.
 

Geçen gün doktor olan dayım bir olay anlattı. İki benzer hastalıktan aynı günde hastaneye başvuran hastalardan birini kaybetmişler birini de kurtarmışlar. Bu hastalıkta hemen hastaneye yetişmek çok önemliymiş. Vefat eden hastanın eşi araba olmadığı için üşenmişler ve sonra gideriz demişler ama eşi fenalaşınca bir şekilde hastaneye gelmişler ama maalesef iş işten geçmiş. Diğer hasta ise rahatsızlanınca hemen arabasına binmiş ve hastaneye gelmiş ve ameliyat edilerek kurtarılmış. Bu olay ben de derin bir etki bıraktı. Bilgisayar başına geçtiğimde ve sevdiğim oyun sitesi tokoyun internet sitesini açınca ne yapsam derken dayımın anlattığı olaydan araba ve ameliyat kelimeleri kafama yer edindi ve önce araba oyunları oynamak istedi canım. Sitedeki araba oyunları gayet kaliteli görünüyordu. İçinde araba geçen oyunlar karşımda sıralanmıştı. Oyunların küçük ama anlaşılır resimlerinden ne olduğunu anlayabiliyordum. Kiminde araba, otobüs, kamyon park etme var, kiminde yarış var, kimin de heyecan var kiminde de beceri var. Kırmızı Araba oyunu dikkatimi çekti.

tokoyun

Oyunun hikayesi gayet özgün ve oynaması da gayet keyifli. Arabaları insanlaştırmışlar ve aralarında aşk hikayeleri yapmışlar. Erkek araba yani kırmızı araba sevgilisinin peşinden gidiyor ve bu sırada önünde olan engelleri senin becerin sayesinde aşıp seviyeleri geçerek sevgilisine kavuşuyordu. Araba oyunları bu oyunla da sınırlı değil tabii ki de. Bunun dışında yüzlerce ve sayfalarca harika araba oyunları var. Oradan geçtim ameliyat oyunlarına. Genelde gerçekçi ve insanların genel sorunu olan hastalıkların ameliyatı var. Burun ameliyatı, kol ameliyatı, bacak ameliyatı, diş ameliyatı gibi ameliyatları bunlar. Ama bu gerçek ameliyatların dışında bir de oyuncaklar üzerinde ya da biraz daha gerçek dışı ameliyatlar var. Bazıları komik bazıları ise biraz geri durmamızı sağlayan oyunlar bekliyor orada bizleri. Konuşan kedi var, tavşan var, robot var, Pou var ve daha birçok gerçek dışı ve komik örnekleri var bu ameliyat oyunlarının. İnsanın doktor olası geliyor bu oyunları görünce. Bu onlarca oyundan sadece birkaçını oynayıp çıktım ve diğer işlerime daldım ama ara sıra siteyi ziyaret ederek bu anlattıklarım dışındaki oyunlara da göz gezdiriyorum. Neyse sanırım bu kadar açıklama yeter bundan sonrasını size bırakıyorum.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons