Ezan Sizler İçin Yüksek Kalite | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Ezan Sizler İçin Yüksek Kalite

Tufan Yıldız
tarafından 27 Nisan 2015 Pazartesi
Gerek konusu gerek tüyleri diken diken eden sahneleriyle esrarengiz serüven severleri sinemaya taşıyacak gibi olan Ezan izleyicisi filmin fragmanını izleyebildi. Film 1 Mayıs'ta gösterime girecek.
 

Gerek konusu gerek tüyleri diken diken eden sahneleriyle esrarengiz serüven severleri sinemaya taşıyacak gibi olan Ezan izleyicisi filmin fragmanını izleyebildi. Film 1 Mayıs’ta gösterime girecek.

Ali asi ve asabi bir gençtir ve bu sebeple de hç bir işte tutunamamaktadır. Genç adamın bu asabiyeti,daha önce olduğu gibi yeni işinden de kovulmasına sebep olmuştur. Ali işten kovulduğu akşam, aşırı alkol almıştır. Bardan çıkışta çiçek satan küçük bir kız çocuğuna çarpar ve kızın öldüğünü düşünerek olay yerinden kaçar. Ne var ki bu kaza genç adamın yakasını kolay kolay bırakmayacaktır. Olay yerinde düşürdüğü yüzük kullanılarak geç adama büyü yapılır. Kendisine yapılan büyü sonrasında annesini kaybeden Ali, köyüne geri dönmeye karar verir. Amcasının oğlu Mehmet’in define vaadi cinler tarafından kaçırılmaları ile son bulunca en yakın arkadaşı Cengiz ve eşi Zeynep; Ali’yi aramak için köye gelirler. Köyün gizemli hocasının katılımı ile korku ve gerilim dolu bir maceraya atılırlar.Yerli gerilim sinemasının taze örneklerinden biri olan Ezan filminin yönetmenliğini ve senaryosunu Fuat Yılmaz imzası vardır.

Ayrıca insanlar en çok komedi filmlerine rağbet ediyorlar. Hatta o rağbet ettikleri filmler komedi filmi bile değil bence. Bir takım tiplemeler üzerinden oluşturulmuş parodiler olmaktan öteye geçemiyor ne yazık ki. Evet, toplumda kesinlikle bir gülme ihtiyacı var. Ama bazı alternatif durumların da oluşması gerekmektedir. Bence bu Ezan filmi izleyicisi için alternatif bir çözüm olmaktadır. Avrupa’da ya da Amerika’da çok büyük bütçeli filmler çekiliyor. Yani hem bütçeleri var, hem de çok profesyoneller. Mesela bir Amerikan filminin kamera arkasını izlerken, orada 50 yaşında bir adamın klaket çaktığını görebiliriz. Yani klaketi çakan bile en az 20 yıldır aynı işi yapıyor. Şimdiden keyifli seyirler dilerim.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons