Film İndirme Siteleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Film İndirme Siteleri

Ufuk Atılgan
tarafından 24 Şubat 2015 Salı
İnternetin giderek yaygınlaşması ve yüksek bant genişliğine sahip bağlantıların artık neredeyse her eve girmesi ile birlikte film izleme alışkanlıklarımızda da köklü değişiklikler olmaya başlamış durumda.
 

İnternetin giderek yaygınlaşması ve yüksek bant genişliğine sahip bağlantıların artık neredeyse her eve girmesi ile birlikte film izleme alışkanlıklarımızda da köklü değişiklikler olmaya başlamış durumda. Dosya paylaşım sitelerinin telif haklarından dolayı tek tek kapatılması ve film arşivleme konusunda kaynak sıkıntısı çeken kişiler için artık yeni bir adres var. http://www.filmindiriyoruz.biz adresi üzerinden kategorilere ayrılmış şekilde aradığınız favori filminize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’nin film indirme portali olarak hizmet vermekte olan sitenin içindeki film indir bölümünden dilediğiniz filmi aratarak en hızlı şekilde indirmeye başlayabilirsiniz.

Rakipleri arasındaki en büyük farklılıklar arasında kendi sunucularını kullanarak film severlere hizmet vermesi yer aldığından dolayı 720p indir bağlantılarına tıkladığınız zaman diğer sitelerdeki yavaşlık sıkıntısını yaşamıyorsunuz.

Yerli Film İndirme Siteleri

Yerli ve yabancı tüm filmlere ulaşabileceğiniz adreste dilerseniz yabancı filmlerin Türkçe dublajlı hallerine de erişerek indirebiliyorsunuz. Yüksek çözünürlükteki filmleri en hızlı şekilde indirebileceğiniz adreste dilerseniz diğer film severler ile birlikte favori filminiz hakkında sohbet edebilir ve fikir alışverişi de yapabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüğe sahip bir televizyon ya da monitörünüz var ise site içerisindeki 1080p indir bağlantılarından yararlanarak en üst çözünürlükteki Full HD filmleri anında indirmeye ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Aradığınız filmleri bulamadığınız takdirde sitede yer alan “Film İstek” bölümünü kullanarak aramakta olduğunuz filmi buraya yazabilir ve kısa süre içerisinde siteye yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons