flash player indir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

flash player indir

Arman Emyan
tarafından 7 Nisan 2015 Salı

 

Adobe Flash Player Nedir?

Adobe Flash Player, farklı ekran ve tarayıcıların benzersiz uygulama, içerik, oyun ve videolarının eksiksiz bir şekilde çalışmasını sağlayan çeşitli platformlarda çalışan tarayıcı tabanlı bir uygulamadır. Adobe Flash Player günümüzde akıllı cihazların yükselişe geçmesi ile birlikte mobil versiyonlarını da kullanıcılara sunmaktadır. 10.1 sürümü mobil cihazlarda en üst düzey performans ile çalışabilmesi için güncelleştirilmiş ve daha işlevsel kullanıcı deneyimi sağlayan bir sürümdür. Bu sürüm aynı zamanda yerel aygıt özelliklerinin faydalarından yararlanabilmek adına da tasarlanmıştır.

Adobe Flash Player ile internet üzerinde vakit geçirirken görmüş olduğunuz animasyon, reklam, banner, video gibi içerikleri rahat bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Tarayıcınıza indirebilmek için flash player indir bağlantılarından yararlanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Flash Player çalışır vaziyette ziyaret ettiğiniz tüm sayfalarda etkileşimli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Macromedia firmasına ait bir yazılım olan Adobe Flash Player, Adobe firmasının Macromedia firmasını satın alması ile birlikte Adobe ismi ile kullanıcılara sunulmaya başlanmıştır. Uzun bir süre boyunca beta sürümleri yayınlanan yazılımın son sürümü daha kararlı ve stabil hale getirilerek hatalar ortadan kaldırılmıştır.

Adobe Flash Player, internet kullanıcısı olan herkesin cihazlarına ilk olarak kurması gereken bir uygulamadır. Boyutunun küçük olması ve işlevselliğinin fazla olmasından dolayı dünya üzerinde en fazla kullanılan uygulamalar arasındadır.

Adobe Flash Player Nasıl Kurulur?

Uygulamayı kurabilmek için öncelikle flash player indir bağlantısına tıklamanız gerekmektedir. Ufak boyuta sahip kurulum dosyasını saniyeler içerisinde indirdikten sonra indirmiş olduğunuz dosyayı açarak kuruluma başlayabilirsiniz.

İlgili bağlantıya tıkladığınız zaman dosyanın indirilmesi için size bir onay mesajı sunulacak. Dosyayı kaydet seçeneği ile onay verdikten sonra indirdiğiniz dosyanızı açın. Adobe Flash Player kendisine ait bir yazılım ile internet bağlantısı kullanarak yüklendiği için ufak bir güvenlik uyarısı alacaksınız, bu uyarıyı onaylayarak geçin ve kuruluma başlayın.

Kurulum sihirbazının size vermiş olduğu talimatları izleyerek kendinize en uygun ayarları belirleyin ve kurulumu başlatın. Eski sürümleri kullanmaya alışkın biriyseniz, flash player indir bağlantılarından bu sürümlere ulaşarak alıştığınız sürümleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Flash oyunları, YouTube videoları, bannerlar, animasyonlar kısacası internet mecralarında aklınıza gelebilecek her türlü içeriği görüntüleyebilmek için Adobe Flash Player yüklemelisiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons