Game of Thrones Tarihi Açıkladı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Game of Thrones Tarihi Açıkladı

tarafından 29 Ocak 2018 Pazartesi

 

Game of Thrones Tarihi Açıkladı

Game of Thrones Tarihi Açıkladı başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Tüm zamanların en sevilen dizilerinden Game of Thrones, önümüzdeki yıl final sezonu ile ekranlara geri dönecek. Dizinin bu yıl geri dönmeyeceği ve son sezonun 2019’a kalacağı bir süredir biliniyordu, ancak yeni sezonun tam olarak ne zaman başlayacağı bilinmiyordu. Konuyla ilgili beklenen açıklama sonunda geldi ve Game of Thrones’un hangi ayda ekranlara geri döneceği netlik kazandı.

Bu hafta birçok ülkede vizyona giren yeni filmi Early Man’in tanıtımı için basın mensupları ile buluşan Maisie Williams, Metro News’e verdiği röportajda Game of Thrones’un dönüş tarihini açıkladı. Game of Thrones’ta Arya Stark’ı canlandıran Williams, bir süre önce başlayan çekimlerin aralık ayında tamamlanacağı ve son sezonun 2019’un nisan ayında yayınlanmaya başlayacağını açıkladı.

Game of Thrones’un 8. ve son sezonu 6 bölüm ile dizinin bugüne kadar yayınlanan en kısa sezonu olacak fakat bu bölümlerin diğer sezonlardakinden çok daha büyük bütçe ve prodüksiyon süresi gerektirdiği, bu yüzden de dizinin normalden daha geç döneceği sık sık dile getiriliyor. Williams da verdiği röportajda bu duruma dikkat çekiyor ve bu ekstra sürenin son sezonun hakkıyla hazırlanması için kullanılacağını söylüyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons