GİTTİ MSN GELDİ OUTLOOK | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

GİTTİ MSN GELDİ OUTLOOK

tarafından 24 Eylül 2016 Cumartesi

 

GİTTİ MSN GELDİ OUTLOOK

outlook-hakkinda
Eskiden hatırlarsanız hotmail hesabı ve şifremizi girince sevimli bir kafa simgesi olurdu hesap açılana kadar kendi eksenini dönüp dururdu. Bilgisayar başında olduğumuz sürece o sevimli simge bir kenarda sabit dururdu. Taki Microsoft şirketine ait bir mail servisi olan Hotmail 2014 yılında isim değiştirerek Outlook olana kadar. Bizim o sevimli dönen kafa simgemizin yerini Skype programı ve simgesi aldı. Biz interneti kullanmaya yeni başlayanlar için bugün Microsoft Hotmail Msn hesabı açmak için nelerin gerektiğini öğrensin naçizane böyle bir yazı hazırladık. Öyle sanıyoruz ki; bu yazıyı sonuna kadar okuyan her kes Hotmail hesap aç konusu ile ilgili gerekli bilgiyi edinebilir. Biz vaktin insan hayatındaki en değerli hazine olduğunu farkındayız bu nedenle lafı hiç uzatmadan Msn hesabı açıp Microsoft email kullanmak için neler yapmanız gerekiyor direk konuya gireceğiz.

MSN HESAP AÇ

Öncelikle yeni bir mail adresi oluşturmamız gerekiyor. Tabi bunun için msn kayıt sayfasına giderek form doldurmamız gerekiyor. Hemen yeni bir sekme açalım ve Msn Kaydol kelimesiniz yazdıktan sonra form otomatik olarak açılacak. Şimdi sıra geldi Msn hesabı alabilmek email hesabı oluşturmaya. Msn , ya damail kaydol yazıp, karşınıza gelen ekrandan sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir girdikten sorma güvenlik kodu yazan bölümüne gördüğünüz harf ve sayıları girerek hesap aç işlemini tamamlamış oluyorsunuz. Msn hesabı açarak yeni Microsoft email msn kayıt sayfasına gidip gerekli formu da doldurdunuz. Bu arada interneti yeni kullanmaya başlayanların kafasında lütfen Hotmail ve Outlook nedir gibi sorular uçuşmaya başlamasın. İkisivde aynı kapıya çıkıyor. Bunda bir sıkıntı yok. Boş yere aklınıza takılmasın diye söylemek istedik o kadar. Sadece sisim değiştirerek Outlook olarak kullanılmaya başlanıldı. İsterseniz küçük email hesap işleminden önce küçük bir deneme yapalım. Hemen bilgisayardan yeni bir sekme açalım ve Hotmail kaydol kelimesi yazdıktan sonra entere basalım otomatik olarak Outlook adresine yani Hotmail aç sayfasına yönlendirildiğinizi gördünüz değimli? İşte size anlatmak istediğimizde buydu.İsterseniz kısa bir özet geçelim. “email kaydol’’ dedik Outlook a yani Hotmail adresinden bizden istenilen bilgilerini girdik.Mail adresimizi oluşturduk.

SIRA GELDİ EMAİL HESAP KULLANMAYA

Şimdi çıkış yaparak oluşturduğunuz email adresi ve şifre ile giriş yaptıktan hesap aç işlemi de tamam. Gelenler bölümünden size gelen mesajları okuyorsunuz. Yanıtla sekmesinden cevap veriyorsunuz. Yeni bir mail yollamak için ise yeni sekmesini tıkladıktan kime olan bölümü doldurmak için sonra kişiler bölümünden mail yollamak istediğiniz ismi seçiyorsunuz mailinizi yazıp gönderiyorsunuz. Yani artık kendi açtığınız mail hesabınızı artık kullanabilirsiniz. Özellikle daha önce mail hesabı oluşturmayan ya da interneti yeni kullanmaya başlayan kişilerin bilmesiniz istediğimiz bir husus var. İster outlook sitesinden, ister hotmail sitesinden, isterseniz Windows Live sitesinden email hesap aç işlemini sadece ve sadece dakikalar içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons