Gmail Kaydolma İşlemleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Gmail Kaydolma İşlemleri

tarafından 28 Kasım 2016 Pazartesi

 

Gmail Kaydolma İşlemleri

Gmail hesaplarını almadan önce ne için kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. İş için, sosyal hayattaki paylaşımlarınızı depolamak için veya özel hayatınızdaki günler, albümler veya buna benzer verileri kaydetmek, sonrasında da istediğiniz her yerden kolaylıkla ulaşmak için Gmail adreslerinizi kullanabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.Aniden gelişen olaylar sonucunda gerek cihazlarınızda istediğiniz hafızanın kalmaması gibi problemlerden kaynaklanan veri kaybını böylelikle önleyen Gmail, birçok kolaylığı beraberinde sunmaktadır.
gmail-hesap-islemleri
Gmail kaydol işlemlerini tamamlayarak sahip olacağınız adreslerinizi bir başkasıyla paylaşarak sizlere kolayca mail atmalarını sağlayabilirsiniz.Bu mailde yer alarak yazılar, resimler veya videolar siz silmediğiniz sürece depolanacaktır. Yedeklerini alabileceğiniz rehberler, notlar ve bilgiler için yine Gmail hesabınızın olması yeterli olacaktır.Eğer Gmail kaydol işlemlerine nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre.Gmail hesabınızla giriş yapmanızı sağlayan www.gmail.com adresine girdiğiniz de, daha önce alınmış bir adresiniz olmaması durumunda size Hesap oluştur seçeneğini sunmaktadır. Buraya tıkladığınız da sizi karşılayacak olan formlardaki istenilen bilgileri doldurarak, kendi belirleyeceğiniz kullanıcı adınızı gmail uzantısıyla birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Burada önemli olan şey bilgileri doğru girmenizin, ileride başınızı ağrıtmayacak olmasıdır.

Mail gönderirken kullanılmasını istediğiniz isimleri veya rumuzu ad ve soyad bölümünde belirlemeniz gerekmektedir.Yine kullanıcı adınızı belirleyerek ve kendinizin bilmesi gereken en az 8 haneli şifreyi yazarak ve onaylayarak, Gmail kaydol işlemleri için en önemli kısımları atlatmış olacaksınız.Sonrasında kişisel bilgilerinize yer verilen güvenlik alanlarının da aynı özenle tamamlanması gerekir.Gmail robot olmanızı ispat etmeniz için güvenlik kodunu ekrandaki uygun yere girmenizi isteyebileceği gibi, bunu telefon numaralarınızı kaydetmenizi isteyerek bir kat daha güvenli hale getirmektedir.Sizler de, kimsenin görmesini istemediğiniz bilgileri ve verileri bu adreslerinize saklayabilirsiniz.Gmail kaydol işlemlerini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra sahip olacağınız adreslerinize, yalnızca sizin paylaşmanız halinde ulaşılabilecektir.

Gmail’in farklı servisler üzerinden sunduğu çok sayıda hizmete ve Google uygulamalarına bu adres sayesinde katılabilirsiniz.Bu adresiniz ile kaydol işlemlerini tamamlayarak, internetin bağlı olduğu tüm cihazlardan hesaplarınızı kolayca takip edebilir, yaptığınız değişiklikleri kaydedebilirsiniz.Bu hesaplarınızla yapacağınız düzenlemeler, sizin yaptığınız gibi kalmakta ve tüm cihazlardan son hali ile görüntülenmektedir.Böylece kullandığınız uygulamalarda unutma riskiniz ortadan kaldırılmakta, en son kaldığınız işlemler kesintisiz bir şekilde tamamlanmaktadır.

Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için yalnızca Gmail hesabını açmanız yeterli olacaktır.

Diğer email servisleriyle karşılaştırıldığında, açık ara farkla önde olan Gmail şirketinin sağladığı avantajlardan ücretsiz olarak faydalanmak için siz de hemen bir Gmail hesabı açın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons