İlk Zamanlarda Yapılan Bitcoin Sözleşmeleri Feshedildi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İlk Zamanlarda Yapılan Bitcoin Sözleşmeleri Feshedildi

tarafından 29 Ocak 2018 Pazartesi

 

İlk Zamanlarda Yapılan Bitcoin Sözleşmeleri Feshedildi

Geçtiğimiz dönemlerde sanal para olarak bilinen bitcoin anlaşmaları büyük şirketler tarfında teker teker sona eriyor.

İlk piyasaya sürüldüklerinde hızlı bir başlangıç görmüş ve bitcoinin fiyatını kısa sürede 15 bin dolar seviyesine taşımıştı. CNBC’den alınan verilere göre F8 sözleşmeleri 11.055 dolardan sonlandı. Kısa bir süre önce bitcoin fiyatlarının 9200 dolara kadar düşmüş olmasına bakarsak iyi bir fiyat olarak görülebilir.

Sözleşmelerin sona ermesinden kısa bir süre sonra Bitcoin fiyatları son iki gündür yaşadığı düşüş trendinin tam aksine bir harekete başladı. CBOE den gelen veriye göre Şubat ayının 14. Günü sonlanacak olan G8 sözleşmeleri ise şu an piyasanın biraz altında fiyatlanıyor ama onlarda da yukarı doğru bir hareket söz konusu.

Bloomberg’de yayınlanan habere göre, CBOE sadece bitcoin üzerine kurulu sözleşmelerle yetinmeyecek ve diğer kripto paralar içinde vadeli sözleşmeler piyasaya sürecek.

Habercilere konuşan şirket CEO’su Ed Tilly, sadece vadeli sözleşmelerle çalışmak istemediklerini ve düzenleyici kurumlarda izin verir ise ürünlerini bir süre sonra Borsa Yatırım Fonlarına dönüştürmek istediklerini belirtti. “Ana akım ürünlerin(borsada işlem gören ürünler) arasına girmeden önce bir dizi sözleşme sorunsuz tamamlanmalı” sözleri ile hedeflerinin ileride daha iyi ve herkes tarafından ulaşılabilir ürünler olduğunun sinyallerini verdi.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons