İnanılmaz Vaillant Servis Fırsatları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

İnanılmaz Vaillant Servis Fırsatları

Tufan Yıldız
tarafından 29 Mayıs 2015 Cuma
Vaillant cihazlarda yaşanılan sorunlarda Vaillant Servisi olarak huzurlarınızda yer alıyor ve sizlerin sorunları ile ilgilenerek kalıcı çözümler çıkarıyoruz. Vaillant Servis hizmetleri sırasında dilediğiniz her konuda yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz.
 

Vaillant cihazlarda yaşanılan sorunlarda Vaillant Servisi olarak huzurlarınızda yer alıyor ve sizlerin sorunları ile ilgilenerek kalıcı çözümler çıkarıyoruz. Vaillant Servis hizmetleri sırasında dilediğiniz her konuda yardım almak istediğinizi belirtebilirsiniz. Çünkü alanında yıllardır deneyimini kanıtlamış olan tekniker ve teknisyenlerimizle huzurlarınıza çıkıyoruz ve çıkardığımız sonuçlar karşısında da tüketicilerimizi memnun etmiş oluyoruz. Bizlere güvenirseniz ayrıca yaşadığınız problemleri dile getirirseniz göreceksiniz ki her daim huzuru ve konforu yaşayan sizlersiniz ve bu sebeple de memnuniyeti her zaman yaşamışsınız. Bizler www.turkiyevaillantservisi.com sitemiz ile de tüketicilerimizin merak ettiği soruları cevaplandırıyor en çok bilgi almak istediği konuları saptayarak makaleler hazırlıyor ve bu anlamdaki bilgileri sizlere aktarıyoruz. Hizmetlerimizin güvenilir olmasının yanı sıra sizlere özel hazırlanmış olması da yine sizlere verilen önemle değerin kanıtıdır. Eğer sizler de Kombi konusunda özellikle de Vaillant konusunda uzman bir servis arayışındaysanız hemen bizlere 444 18 37 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

vaillantservisi

Servis Ücreti Almadan Arıza Tespiti Kampanyası!!!

Çoğu kullanıcılar yaşadıkları kombi sorunlarında arıza tespiti konusunda ücret ödemek istemez. Bu anlamda da ücretsiz arıza tespiti yapan bir servis arayışında olur. Bizler de bu konu hakkında bilinçli bir firma olarak sizlere bu anlamda yararlı olabilecek bir kampanya oluşturduk. Bu kampanya gereği de eğer bizlerden daha öncesinde servis talep edildi ise yeniden yaşanılan bir sorunda ücret almadan arızayı tespit ediyoruz. Yani şu şekildedir: Eğer bizleri arayarak cihazınızın çözümlenmesi adına yardım aldıysanız 3 yıl içerisinde yine kombi sorunu yaşadığınızda yine tercihiniz bizlerden yana olursa yani bizleri arayarak yardım isterseniz sizlerden tek bir seferliğine servis bedeli almıyoruz ve bu arıza tespit işlemini de ücretsiz olarak yapıyoruz. Bu kampanyamız bizlerden önceden hizmet almış sonradan yine sorun yaşamış tüketicilerimiz içindir.

Eğer sizler de bu avantajımızdan faydalanmak isterseniz ya da farklı konular hakkında bilgiler almak isterseniz çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu anlamda sizlere Vaillant Kombi Servisi olarak elimizden gelenin en fazlasını sunarak yardımcı olacağız.

Etiketler:

Toplam 2 Yorum Var

  1. Mustafa dedi ki:

    Ben uzun zaman önce servis talep etmiştim oldukça iyi bir firma gerçekten.

  2. Vedat dedi ki:

    Vaillant kombiye hizmet eden bir çok firma varken ben hep sizi tercih ediyorum çünkü çok memnunum.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons