MAİL HESAP AÇ İŞLEMLERİ | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

MAİL HESAP AÇ İŞLEMLERİ

tarafından 24 Eylül 2016 Cumartesi

 

MAİL HESAP AÇ İŞLEMLERİ

mail-hesap-ac-islemleri
Microsoft messenger ile hayatımıza giren hesap aç işlemleri bazen kafa karışyırabiliyor. Örneğin mail adresi dediğinizde çoğunlukla ilk olarak sorulan soru msn adresi mi . Bu noktada özellikle bilgisayar kullanmayı yeni öğrenenler için altını çizerek söylüyoruz. Zaten msn kaydol cümlesi zaten mail adresine kayıt olma anlamına geliyor. Buna ayrı bir anlam yükleyerek ya da arama motorlarında başka kelimelerde mail adresi kelimesini araştırarak kafanızı karıştırmanıza gerek yok yani. İşte biz bu yazı dizimizde email hesap aç işlemleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bir çok bilgisayar kullanıcısı bunu zaten biliyor. Ama dedik ya biz bilgisayar kullanmayı yeni öğrenenler için yararlı olabileceğiniz düşündüğümüz bir yazı hazırladık. email kaydol konusunda bilgi sahibi olanlarda göz atarsa seviniriz. Öncelikle Msn açabilmeniz için bir mail adresinizin olması gerekiyor.

HOTMAİL UZANTILI EMAİL KAYDOLMA

Hotmail uzantılı mailde adresi de olabilirsiniz. Ama biz öncelikle en çok kullanılan Microsoft email kaydol işlemlerini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatacağız. Kayıt işlemini gerçekleştirebilmek için öncelikle yeni bir sayfada açıyorsunuza buradan e-mail kaydolma keliemsini yazdıktan sonra o sayfayı açıyoruz. Zaten otomatik olarak önünüzde kayıt formu açılacak. Şimdi gelelim email kaydol işlemleri ile ilgili detaylara. Bu özellikle internet kullanıma yeni başlayanlar kolaylık sağlayacaktır.İsterseniz outlook sitesinden, ister hotmail sitesinden, istersenizde Windows Live sitesi üzerinden email hesap aç, işlemlerinizi gerçekleştirebilir. Biraz sonra anlatacağımız email kayıt işlemlerini le gerçekleştirdikten sonra sizde oturum açabilir ve gelen maillerinizi okuyabilir yanıtla sekmesini kullanarak bu maillere cevap verebilir ya da yine yeni sekmesinden istediğiniz kişi ya da adrese mail yollayabilirsiniz.

EMAİL KAYDOL İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ KAYIT AŞAMALARI

Sizde anlatacağımız email kaydol işlemleri ile ilgili kayıt aşamalarını takip ederek dakiakalar içinde yeni bir hotmail hesap aç işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz o adresinize Skype adresinizi bağlayarak Skype programını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Tabi bu noktada yine bir küçük hatırlatma Microsoft şirketi MSN programı kullanımını kaldırarak yerine Skype programını getirdi. Şimdi de email kaydol işlemi aşamasına geçelim. Öncelikle bilgisayarınızda yeni bir sekme açarak mail aç adresine gideceğiz . Karşınıza gelen ekrandan sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurmamamız gerekiyor. Özellikle ikinci email adresi, telefon numarası,bilgilerini doğru bir şekilde girmeye özen gösterin. Bu size yeni açacağınız mail adresinizi onaylama kodu gönderildiğinde ve ilerde mail adresinizin şifresini kaybettiğinizde lazım olacak. Ayrıca hesabınıza bilginiz dışında her hangi bir tarayıcıdan giriş yapılmaya kalkıldığında size bunun bilgisi telefon ve mail adresinize mesaj olarak gelecek. Sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir giriyorsanız Son olarak güvenlik kodu bölümünde gördüğünüz sayı ve karakterleri girdikten hemen sonra “hesap aç ” sekmesine basın Kayıt olma işlemleri sırasında şifrenizi 8 haneli harf ve sayılardan oluşturmaya özen gösterin.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons