Neden Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Neden Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama?

Tufan Yıldız
tarafından 1 Şubat 2015 Pazar
Uzun süreli yazıcı ya da fotokopi makinesine ihtiyacınız olmayacaksa, yaptığınız baskı sayısı kadar ödeme yapacağınız ve ister kısa süreli, isterseniz de uzun süreli aylık belli bir ücret üzerinden kiralayacağınız bu makineler, artık hemen her ofis ortamının olmazsa olmazı.
 
kiralık yazıcı

Uzun süreli yazıcı ya da fotokopi makinesine ihtiyacınız olmayacaksa, yaptığınız baskı sayısı kadar ödeme yapacağınız ve ister kısa süreli, isterseniz de uzun süreli aylık belli bir ücret üzerinden kiralayacağınız bu makineler, artık hemen her ofis ortamının olmazsa olmazı. Öyle ki artık yazıcı ve fotokopi makinesi olmayan ofis yok gibi. Bu durumda satın almak yerine yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama daha doğru bir seçenek olacaktır.

Bakım, onarım, servis hizmetlerini kiralayan firmanın karşılaması da büyük bir avantaj. Türkiye’nin hemen her noktasına sunulan bu hizmetler, son dönemde giderek yaygınlaşan bir sistem. Tonlarca parayı bu tür printer, faks, fotokopi, tarayıcı gibi makinelere harcamak yerine, çok daha uygun bir fiyata onları kiralamayı tercih edebilirsiniz. Yazıcı kiralama, en doğru ürünü sizin ihtiyaçlarınıza göre kullanmanızı sağlıyor. İhtiyacınız olan süre boyunca kullanabileceğiniz bu makineleri, ihtiyacınız bittiğinde geri verecek ve aldığınız baskı sayısı kadar ödeme yaparak kar etmiş olacaksınız.

Bir ofis için, iletişim kurmanın, günlük işlerini halletmenin yolu yazıcı ve fotokopi, faks ve tarayıcı makinelerinden geçiyor. Ancak bazen ekstra bir ihtiyacınız ya da düzenleyeceğiniz bir etkinlik süresince ofisinizde olmayan bir makineye ihtiyacınız olabilir. Bu durumda  ile yazıcı ve fotokopi makinesi kiralama sisteminden yararlanabilirsiniz. En uygun fiyatlandırma ile kar etmenizi sağlayan bu sistem, her cihazdan çok daha fazla kopya elde etmenize de olanak sunuyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons