OboParafudr Çözümleri İçin Doğru Adres | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

OboParafudr Çözümleri İçin Doğru Adres

Tufan Yıldız
tarafından 2 Eylül 2015 Çarşamba
Parafudr sistemleri gün geçtikçe tesisler için önemini arttırıyor. Gelen yıldırım darbesi tesisimize doğru ilerlerken eğer panolarımızda agparafudr sistemleri kullanmamız durumunda gelen darbe tüm sistemizi etkileyebilir. Örneğin Scada, PLC vb. düşük gerilimle çalışan sistemler bu darbelere karşı mutlaka korunmalıdır.
 

Parafudr sistemleri gün geçtikçe tesisler için önemini arttırıyor. Gelen yıldırım darbesi tesisimize doğru ilerlerken eğer panolarımızda agparafudr sistemleri kullanmamız durumunda gelen darbe tüm sistemizi etkileyebilir. Örneğin Scada, PLC vb. düşük gerilimle çalışan sistemler bu darbelere karşı mutlaka korunmalıdır. Korumak istediğiniz sisteme bağlı olarak B sınıfı, C sınıfı veya C sınıfı parafudr kullanabilirsiniz.

Panoların yıldırımdan korunmasını sağlayan surgearrester ürünleri sistem ve tesis yapısına göre farklılık göstermekte ve yapılacak yıldırımdan korunma keşfi ile doğru ürünler seçilmelidir. Parafudr ile temel olarak aşağıdaki çözümler oluşturulmaktadır ve bu çözümler çok fazla değişik şekilde sunulabilmektedir.

  • Rüzgar santralleri
  • Güneş santralleri
  • PLC ve Scada sistemleri
  • Enerji santralleri
  • Panolar
  • Çimento tesisleri
  • Madenler

Oboparafudr yılların tecrübesini Alman kalitesi ile birleştirdi. İç yıldırımlık sistemlerinde uzmanlık sunan OboParafudr  ürün gamını her sene genişleterek sizlere sunuyor. Oboparafudr ürün seçimi, fiyat listesi, ücretsiz teknik keşif için Yıldırımdan Korunma Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylar http://www.yilkomer.com

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons