Popüler Bilgisayar ve Mobil Oyunlar indir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Popüler Bilgisayar ve Mobil Oyunlar indir

Tufan Yıldız
tarafından 5 Eylül 2015 Cumartesi
Hızla yayılan teknolojinin beraberinde elde etmek istediğimiz teknolojik ürünlere daha kolay ve hızlı ulaşma olanağı sağlamıştır. Durum böyle olunca milyonlarca kullanıcının evinde, iş yerinde veya dizüstü bilgisayarlar sayesinde gittiği her yere götürme şansını yakalayabiliyoruz. Bu programlar ve uygulamalar arasında en sevdiklerini bilgisayar ve telefonlarına indirmektedirler. Yani artık günün her saatinde teknolojik ürünlerle iç içeyiz diyebiliriz.
 

Hızla yayılan teknolojinin beraberinde elde etmek istediğimiz teknolojik ürünlere daha kolay ve hızlı ulaşma olanağı sağlamıştır. Durum böyle olunca milyonlarca kullanıcının evinde, iş yerinde veya dizüstü bilgisayarlar sayesinde gittiği her yere götürme şansını yakalayabiliyoruz. Bu programlar ve uygulamalar arasında en sevdiklerini bilgisayar ve telefonlarına indirmektedirler. Yani artık günün her saatinde teknolojik ürünlerle iç içeyiz diyebiliriz. Çağın böyle olması da tasarımcıların ve yazılımcıların geçim kaynağı haline gelmiştir. Arz talep meselesi gibi kullanıcılar indirme işlemi yaptıkça programcılarda daha fazla yazılım ve uygulama yazmaktadırlar. Boş vaktini değerlendirmek isteyen kullanıcılar için birbirinden güzel bilgisayar oyun programları üreten yapımcılar oyun sektöründe en iyi olabilmek için birbirleriyle yarış halindedirler. Tabi kullanıcıların seçici olması da en fazla hite sahip yani popülerliği en yüksek olan, heyecanı ve senaryosu zekice olan oyunlara yönelen oyun severler vardır. Program ve uygulama konusunda www.indirson.com sitesi de bu yazılan programları ve uygulamaları inceleyip kullanıcıların beğenisine sunmakta ve gün geçtikçe popüler ve güvenilir bir program ve oyun indir sitesi halini almaktadır. Bu program ve uygulamalardan indirson.com sitemizden seçmiş olduğumuz iki popüler konudan bahsedeceğiz ve isterseniz indirme işlemi yapabilirsiniz.

Gt 5 oyunu indir

Popüler demişken son zamanların en iyisine giren ve küçüğü büyüğü demeden milyonlarca kişinin zevkle oynadığı oyunlardan bir kaçına değinelim. Hepinizin bildiği üzere Rockstar Games üretisici yine çalışmalarına hız kesmeden devam ederek göz büyülemektedir. Milyonların merakla beklediği Grand Theft Auto 5 yani GTA 5 oyunu sadece bilgisayar da değil Playstation 3 ve Xbox 360 cihazlarında da oynanabilmektedir. Grafik özellikleri ve senaryo gerçekçiliği ile ses getirmiştir. Michael, Trevor ve Franklin karakterleri de ayrı bir heyecan katmış olup çevrimiçi moda girebilme sayesinde sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.  Gta gibi popüler herkes tarafından sevilen bütün programları indirson.com sitemizden rahatça indirebilirsiniz.

Yazılım şirketlerinin hız kesmeden üretmeye devam etmelerinden dolayı milyonlarca küçük ve büyük boyutta oyun ile karşı karşıya gelmekteyiz. Kategorisi geniş olan bu sektörde seçim yapması bizlere düşüyor. Aksiyon, Strateji,  Zekâ, Savaş, Yarış ve daha sayamadığımız alanlar mevcuttur.

Asphalt 8: Airborne Araba Yarışı İndir

Araba yarışı kategorisine değinecek olursak son zamanların vazgeçilmezi arasında olan rakiplerinin yer aldığı kategoride başarıyla ön plana çıkmasını bilmiştir. Asphalt 8: Airborne araba yarışı Windows 8 sürümü yüklü bilgisayarlarda ve diğer bilgisayar platformlarında heyecanlı araba sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Birbirinden lüks araçlar, gerçekle eş değer motor sesi ve gerçekle birebir pist alanları ile vazgeçilmez bir hale bürünmüştür. Mobil ve bilgisayar oyunlarının hepsini www.indirson.com adresinden kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons