Sonapk.Net Apk Paylaşım Sitesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Sonapk.Net Apk Paylaşım Sitesi

Tufan Yıldız
tarafından 30 Mart 2015 Pazartesi
Günümüzde artık telefonlar vazgeçilmez bir teknolojik ürün oldu. Telefon denildiğinde de artık aklımıza android geliyor diyebiliriz. Android işletim sistemi ile telefonlar renklendi ve daha iyi bir hale geldi.
 

Günümüzde artık telefonlar vazgeçilmez bir teknolojik ürün oldu. Telefon denildiğinde de artık aklımıza android geliyor diyebiliriz. Android işletim sistemi ile telefonlar renklendi ve daha iyi bir hale geldi. Bir çok uygulama , oyun ve kişiselleştirme uygulamaları ile telefonlarımızı bambaşka hale getirebiliyoruz. Sitemizde işte tam bu nokta da sizlere yardımcı olmak için kurulmuş bir site. Sitemiz sizler için android oyunlar , uygulamalar ,hileli oyunlar gibi kategorilerde zengin içerikler sunuyor.

Android oyunlar tam sıkıldığımızda telefonumuzu renklendirip bizi eğlendirerek sıkıntıdan kurtarıyor diyebiliriz. Sınırsız oyun seçeneği ile istediğiniz oyunu veya size uygun olan oyunu bulup oynayabilirsiniz. Kimi zaman bir aksiyon , bir eğlence oyunu seçebilir yada zeka oyunları ile zihin egzersizleri dahi yapabilirsiniz.

Android uygulamalar ile ise kendi telefonunuzu güzelleştirmek bir yana hayatınızı kolaylaştırabilecek uygulamalarda bulabilirsiniz. Hava durumu uygulamaları , diye , spor uygulamaları vs. gibi uygulamalar ile yaşamınızı düzenlemek çok kolay ve android yaşamınızın yer yerinde diyebiliriz.

Hileli oyunlar sayesinde ise uğraşıp yorulduğunuz ve geçemediğiniz oyunları çok kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Sitemizde sizler için güncel oyunların , güncel sürümlerine ait olan bir çok hileli oyunda bulunmaktadır. Her biri güvenilir olup yine de taramadan geçirip kullanmanız önerilir.

Sonapk.Net olarak güncel olan her apk ‘ ya sitemizde yer vermekteyiz. Telif haklarına saygı içerisinde yürütülen bir anlayışta ücretli olan oyunların paylaşımı yapılmamaktadır. Sitemiz resmi veya kurumsal olan yabancı siteleri takip ederek sizler için en uygun içerikleri en kısa sürede sizler ile paylaşmaktadır.

Kaynak:*http://www.sonapk.net/

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons