AVG Free Antivirüs Programının Özellikleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

AVG Free Antivirüs Programının Özellikleri

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

AVG Free Antivirüs Programının Özellikleri

 

avg-free-antivirus-programi-ozellikleri

Bilgisayar, Windows, MAC ve Android platformlarında çalışabilen AVG ücretsiz antivirüs programı, cihazınızdaki kötü amaçlı yazılımları anında tespit eder ve onları temizler. İnternet sitesinden programı ücretsiz indirip kolayca kurabilirsiniz. Kendini otomatik olarak güncelleyen bu yazılım ile sonsuza dek korunacaksınız. En güncel ve gelişmiş virüslerden korur. Arka planda siz işlerinizi yaparken güvenle çalışır. Hızlı ve sessiz tarama yapar.

Tehlikeli bulduğu e-posta eklerini engeller. Casus yazılım, virüs, trojan, Truva atı ve diğer kötü amaçlı yazılımları tarar, bulur, karantinaya alır ve etkisiz hale getirir. İnternette içiniz rahat bir şekilde dolaşmanız artık daha kolay. AVG Free Antivirüs sayesinde güvenli olmayan web bağlantılarına tıkladığınızda uyarılırsınız. Özellikle online bankacılık işlemleri, alışveriş ve kimlik ya da kişiye özel belge ve bilgi paylaşımları yaptığınızda ultra güçlü bir güvenlik kalkanı ile tüm mahremiyetinizi koruyacaktır.

Bu yazılım, ticari amaç ve işletmeler için uygun olmayıp kişisel ve aile içi kullanım için ideal olarak tasarlandı. Sistem gereksinimleri Windows 10, 8, 7, Vista, XP SP3; OSX 10.8 Mountain Lion ya da üst versiyonu; Android 2.2 işletim sistemi ya da üst versiyonudur. AVG antivirüs programı birçok dilde hizmet veriyor. AVG antivirüs programını indirip uygulamayı açtığınızda karşınıza yeşil sinyaller bulunan bir ana ekran çıkacak. Buradan dilediğiniz şekilde kontrolleri yapabilirsiniz.

E-mail koruması ve taraması, Firewall (güvenlik duvarı) açma kapama, kişisel parolaları koruma, web tarama ve koruma, bilgisayar tarama ve koruma ve bulunan yazılımları silme, etkisiz hale getirme gibi seçenekleriniz var. ‘Scan’ tuşuna basarsanız seçtiğiniz bölümler taranır. Yazılımı dilediğiniz an güncelleyip bir üst versiyona geçirebilirsiniz. Ayrıca geçmiş işlemleri görebilir, günlük, haftalık, aylık raporlara erişebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons