Demir Adam Zırhının İçinde Gibi Hissettiren Gözlük | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Demir Adam Zırhının İçinde Gibi Hissettiren Gözlük

tarafından 31 Temmuz 2016 Pazar

 

Demir Adam Zırhının İçinde Gibi Hissettiren Gözlük!

Birçok insan İron Man zırhının içerisine girmeyi ve bu zırhın içerisinden dışarıyı görmek ister. O zırhın içerisine belki de kimse giremeyecek ama o zırhın içindeymişsiniz gibi hissedebileceksiniz. Başrolünü Robet Downey JR.’ın üstlenmiş olduğu Demir Adam filmi ilk çıktığı günlerden bu yana oldukça yankı uyandırmıştı. Bu filmi son derece kaliteli yapan ise en başında hepinizin de bildiği üzere İron Man zırhıdır.

Birçok Kişi Tarafından İlgiyle Karşılandı!

Oldukça kusursuz olan tasarımı ve son derece üstün olan çeşitli teknolojileri ile beraberinde zırh filmin hayvanlarının hayallerine girmiş durumda. Yeni çıkan bu harika gözlük belki de birçok kişi tarafından reva görecek. Tony Stark’ın son derece akıllı olan yardımcısı JARVIS’in sizlere sunduklarını görebilirsiniz.”The original IILuminated Cyber goth visor Iron Man J.A.R.V.I.S neon pink” ismi ile duyurulan bu üründe çeşitli durum göstergeleri, hedef noktası hatta neon ışıklandırmalar bulunmaktadır.

Animasyon Değil Sadece Çizim!

Fakat bütün bu işaret ve çeşitli çubukların hiçbiri animasyon olmamaktadır.  Camın veya plastik plakanın üzerine lazer ile IronMan’in zırhının içerisinden görünce bütün görecekleriniz tamamen çizilmiştir. Yani birçok kişinin hayal ettiği hedef odaklama, kişinin bilgilerine bakma ve enerji göstergesi gibi hayal ürünü özellikler bulunmamakta.  İçinde bulunan tam olarak iki adet LED beraberinde aydınlatılan bu gözlük sizlere sadece zırhın içindeymiş gibi bir his yaratmaktadır.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons