Snapchat'ten Video Kayıt Yapabilen Gözlük Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Snapchat’ten Video Kayıt Yapabilen Gözlük Geldi

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

Snapchat’ten Video Kayıt Yapabilen Gözlük Geldi

 

snapchat-video-kayit-yapan-gozluk

Bu Güneş Gözlüğü Snapchat Kullanıcılarını Çok Sevindirecek! Snapchat şirketin adı ile ilgili, bazı değişiklikler olduğunu açıkladı. Şirket adını Snap,Inc olarak değiştiren Ana şirket, uygulamanın adında bir değişiklik olmayacağını ve Snapchat adıyla devam edileceğini belirtti. Öte yandan adı değişen şirket, satışa sunacağı ilk donanımını da tanıttı. Video kaydı yapabilen bir gözlüğü piyasaya süreceğini açıklayan Snap,Inc şirketi, kullanıcıların Snapchat videolarını da böylelikle kaydedebileceklerini belirtti.

Gözlüğün sol ve sağ kısımlarında kamera mercekleri bulunuyor. Ayrıca gözlükte insanları uyaracak nitelikte, bir de uyarı ışığı mevcut. 10 saniyelik video kaydı yapabilmek için tek bir tuşa basmak yeterli oluyor. Ancak 30 saniye gibi bir süre video kaydı yapmak istiyorsanız, bu tuşa üç kez basmanız gerekecek. Gözlüğün pillerle çalıştığını ve taşınabilir şarja sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Böylelikle güneş gözlüğünü gün içinde 4 kez daha şarj etme imkanı bulacaksınız. Renk olarak ilk etapta mercan, siyah ve turkuaz renkler ile satılacak olan gözlüğün fiyatı ise 129,99 $ olarak belirlendi.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons