Volkswagen Ucuz Otomobil Üretecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Volkswagen Ucuz Otomobil Üretecek

tarafından 17 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Volkswagen Ucuz Otomobil Üretecek!

Wolkswagen CEO’su olan Martin Winkterkorn, Bild gazetesine vermiş olduğu röportajda geliri düşük aileler için oldukça ucuz bir araba üreteceklerini söyledi. Golf ve Polo modelleri ile Türkiye sokaklarında oldukça rastlanmakta olan Volkswagen otomobil şirketi, Alman otomotiv sektörünün en güçlü firmalarından birisi olarak oldukça dikkat çekmektedir. Volkswagen otomobillerinin maliyetleri olarak orta düzeyde ve zengin insanlara hitap eden çeşitli modelleri bulunan otomotiv devi firmanın şimdi de dar gelirli insanlar için oldukça ucuz ücretleri ile dikkat çekecek olan çeşitli modelleri gelecek.

Otomobil Almaya Maddi Gücü Olmayan İnsanlara Yönelecekler!

Özellikle sağlamlık bakımından son derece sevilen bu firma, CEO Martin Winterkorn tarafınca Alman Bild gazetesine sunulan röportajında otomobil satın almaya maddi gücü olmayan insanlara da yöneleceklerini anlattı. Kısa süre de olmasa da 2018 senesinde piyasaya sunulmasını planladıklarını söylemiş olduğu uygun otomobil modellerinin 8 bin ile tam 10 bin euro ücretlerine sahip olacak araçlar olacağı konusunda triyolar verdi.

Ülkemizde Ne Kadar Uygun olacağı Belli Değil!

Fakat bu fiyatlar ile ülkemizde bu arabaların ne kadar ucuz olacağı kesin olarak bilinmemektedir. Volkswagen yeni modellerinin isimleri nedir? Model isimleri tam olarak belli olmuyor olsa da 3 farklı model olacağını söylemiş olan Winterkorn, Renault, Toyota ve Hyundai gibi oldukça düşük gelirli kullanıcılara otomobiller üreten firmalara da bu sektörde rakip olacaklarını söylediler. Özellikle Hindistan gibi yeni gelişen bir ülkenin pazarına gireceklerini de belirttiler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons