Akıllı Bileklikler Sağlıklı Yaşamın Yeni Koruyucuları | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Akıllı Bileklikler Sağlıklı Yaşamın Yeni Koruyucuları

tarafından 24 Haziran 2016 Cuma

 

Akıllı Bileklikler Sağlıklı Yaşamın Yeni Koruyucusu

Gün geçmiyor ki hayatımıza eskiden hiç mi hiç olmayan yepyeni bir ürün daha girmesin. Taşınabilir CD çalarların çıktığı ilk yıllar çok uzakmış gibi görünüyor. Halbuki ilk gördüğümüz zamanlar aslında ne kadar yakın. CD çalar gördüğümüzde sanki bir gramofon görmüş gibi davranıyoruz ama aslında gramofon gibi çok eski bir alet değil CD çalar, çok olmadı piyasaya çıkalı. Çocuklarımızın eskiden kalma disketlerimizi gördüğü zaman “aa bu kaydet butonundaki şekil değil mi baba?” dediğini duyduğumuzda fark ediyoruz aslında bu durumu. MP-3 çalar geldiğinde bir vuhu çekmişizdir hepimiz. “Ne güzel alet lan bu, ufacık ama içine bi’ dünya şarkı atıp dinleyebiliyoruz” demişizdir hepimiz. Oradan dokunmatik telefonlara, oradan akıllı telefonlara, oradan tablet bilgisayarlara geldik böyle ilerlerken.

İşte bu baş döndürücü teknolojinin gelişim hızının bizlere yeni sunduğu ürünlerden biri de bu akıllı bileklikler. Normal bir bileklikten akıllı olması dışında hiç bir farkı bulunmayan bu yeni ürünün yakında çevremizde sıkça göreceğimiz bir ürüne benziyor. iç tarafında bulundurduğu beş adet sensör ile yedi gün yirmi dört saat kalp ritminizi ölçerken sizi daha sağlıklı yaşam yaşamanız için de motive ediyor. Bluetooth 4.0 özellikli bütün ürünlerle uyumlu olarak çalışabilen bu ürünün ayrıca kırmızı, siyah, yeşil ve lacivert renklerinden birinde almanız mümkün. Sizin de kolunuzda bunlardan bir tanesinin bulunması sizi hem daha şık yapacak hem de hayatınıza daha fazla hareket katmak için faydalı olacaktır. Hatta belki sizi spor yapmaya iten bir sebep bile olabilecektir.

Cihazın diğer özelliklerinden bahsedecek olursak; üç adet renkli LED uyarısı mevcut. Bunlar; Bildirim, Aktivite ve Uyuma. İçinde bulunan Lityum polimer 38 mAh pil sayesinde bir haftaya kadar şarjı dayanmaktadır. Anti alerjenik plastik kayıştan üretilmiştir. Her bileğe göre ayarlanabilir kayışı vardır. Ayrıca su sıçramalarına karşı dayanıklıdır. Fakat yüzme de kullanmaya uygun değildir. 29 gr ağırlığıyla kolunuzda olduğunu kullanmadığınız zamanlarda hissetmeyeceksiniz bile. Manyetik şekilde şarj edildiğinden 1 saatte şarj edilebilmektedir. Tüm bunların üstüne 2 sene dağıtıcı garantisi mevcuttur.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons