Günümüzde Akıllı Hediyeler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Günümüzde Akıllı Hediyeler

tarafından 5 Ağustos 2016 Cuma

 
Akıllı Hediyeler

Teknoloji çağı insanları olarak özel günlerde birbirimize akıllı hediyeler almaya başladık. Akıllı hediyeler pek çok fonksiyonu ile hangisini alacağımız konusunda kafa karışıklığı yaratabiliyor bu yüzden sizin için birkaç tanesini incelemeye alıyoruz. İşte o akıllı hediyeler;

Apple Watch

Apple Watch pek çok kişinin göz bebeği. Ülkemizde de Apple hayranı olan insanları göz önüne alırsak 20 farklı model seçeneği ile Apple Watch, akıllı hediyelerden biri olabilir. Kullanıcıya sunduğu bilindik özellikler haricinde; ekrana çizilen şeklin ya da kullanıcının kalp atışının gönderilmesi gibi farklı özelliklere de sahip.En ucuz modelinin fiyatı 2250 TL civarı.

Jawbone Up Move

Farklı tasarımı ile gündeme gelen Jawbone Up Move, formda kalmak isteyenlere hediye edebileceğiniz en iyi akıllı bileklikler kategorisinde. Jawbone Up Move temel özellikleri arasında aktivite ile uyku takibi ya da gıda günlüğü ile Smart Coach özellikleri sayılabiliyor.  Jawbone Up Move 149 TL‘ye satılıyor.

Google Cardboard

Sanal gerçeklik teknolojisini beğenen yakınlarınıza hediye düşünüyorsanız ve yüksek bir bütçeniz de yoksa Google Cardboard sizin için iyi bir  seçenek. Play Store’daki yüzlerce sanal gerçeklik uygulamasını indirebilir sanal gerçeklik dünyasına adım atabilirsiniz. Google Cardboard benzeri Look VR 35 TL‘den satışa sunuluyor.

Rolling Spider

Mini drone sadece 55 gram ağırlığında. Rolling Spider, ufak boyutunun yanı sıra uygun fiyatı ile drone’lara ilgi duyan herkes için bir başlangıç olabilir. İçinde pek çok sensör barındırıyor ve çok iyi uçuş kabiliyetine de sahip. Rolling Spider 369 TL‘ye satılıyor.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons