Hayatımızı Kolaylaştıran İlginç Teknolojik Ürünler Neler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Hayatımızı Kolaylaştıran İlginç Teknolojik Ürünler Neler

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Hayatımızı Kolaylaştıran İlginç Teknolojik Ürünler Neler

 

hayatinizi-kolaylastiran-ilginc-teknolojik-urunler

Teknolojinin büyümesi ve gelişmesi ile çoğalan ürünler sayesinde birçok etkinliği, işi hatta çalışma alanlarımızı başarılı bir hale getirir olduk. Bu ürünler hayatımızın vazgeçilmezi olmayı sürdürürken aynı zamanda bize pratikliği yaşatan bir özelliği de ele alıyor. Örneğin sizlere birkaç değişik örneklerden bahsetmek istiyoruz. Bakalım bu ilginç ürünler sayesinde hayatınızda neleri kolaylaştırmanıza yardımcı olur hep birlikte bilgilenelim.

• Doğada var olan kağıtları değişik kağıtlara dönüştürmeyi denediniz mi hiç? The color picker kalemi tam bir teknoloji harikasıdır. Artık kağıda istediğiniz gerçek gül ve ya yaprak deseni optik özelliği ile verme hakkına sahip olacaksınız. Bu kalem gülü tasarlarken aynı şekilde otomatik bir şekilde gülün rengini de belirliyor.

• Çorba yaparken tuzunu bazen fazla kaçırır ya da çok eksik koyarız. Bunun tam olarak dengesini sağlamak istiyorsanız, elektronik denge kaşığını alarak bu ürünün faydasından yararlanabilirsiniz. Görüntüsü ateş ölçeri anımsatan bu alet bütün yemeklerinizde koymanız gereken tuz oranını ayarlıyor. Denge kaşığı ortalama 0.1 gram ağırlığına sahiptir. Türk eczanelerinde fiyatı ise 70 TL civarıdır.

• Düzgün kesimleri gerçekleştirmek için size özel tasarlanmış lazerli makaslar; en az 3 adet kadar kalın pil kullanmanız gerekir. Piyasa değeri 13 TL dır. Fakat kesimlerde ve terzilerin en çok kullandığı bu teknoloji harikası işinizi daha tırtıksız, düz bir şekilde kesme şansını sizlere sunuyor.

• Playstation hayranlarına özel Playstation4 özellikli film izleme özelliği geliyor. Artık filmbox live sayesinde hem oyun keyfini tadacak hem de istediğiniz yabancı filmi izleyerek eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Bu teknolojik harikalarından yararlanmak için hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri seçmeniz gerekir. Teknolojinin gelişmesinden bu yana çıkan değişik ürünlerden yararlanabilir, mutfakta, film izlerken, oyun oynarken, telefon kullanırken her özelliğinden kesintisiz yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons