Jewelbots İle Hayatımız Yeni Bir Boyut Kazanacak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Jewelbots İle Hayatımız Yeni Bir Boyut Kazanacak

tarafından 19 Ağustos 2016 Cuma

 

Jewelbots ile Hayatımıza Yeni Bir Boyut Gelecek

Etrafınızda kodlama yapmayı bilen çocuk tanıdığınız var mı? Ya da çocuğunuzun kodlama yapabilmesini ister miydiniz? Jewelbots adlı programlanabilir bileklik ile çocukların, temel düzeyde kodlama öğrenmesi ve teknolojiye olan ilgilerinin artması mümkün.

Jewelbots, çocular için özellikle geliştirilmiş giyilebilir bir bileklik. Üstelik  görünümüne bakacak olursak bilekliktense bileziğe çok daha benziyor desek yanılmış olmayız. Temel mühendislik mantığı ile çocuklar Jewelbots aracılığı ile yapmak istedikleri şeyleri kolayca programlayabilecek ve de en önemlisi; zihinlerini daha çocuk yaşta, teknolojinin ve matematiğin dünyasına açabilecekler.

Jewelbots kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır oluyor. Çocuklar  bilekliği Bluetooth ile telefonlarına rahatça eşleştiriyor. Bunun için bileklik üzerinde bulunan düğmeye iki saniye  basmak yeterli oluyor. Sonra ise, hesap yaratmak gibi zorunluluk da bulunmuyor.

Titreşim motoru ile 8 farklı renkte yanabilen 4 LED aydınlatmaya da sahip  Jewelbots, Kickstarter üzerinden başarılı bir kampanya sürecinde. 2016 Mart ayında ise piyasa sürülecek olan bu  bilekliği 59 $’a sipariş edebiliceksiniz. Çocuk iken öğrenilen şeylerin değerini göz önüne alalım ve bu ürünün teknoloji çağının çocukları olan çocuklarımıza faydasını göz ardı etmeyelim.

Çocuklarımız

o    Çocuklarımız artık Jewelbots kullanan diğer arkadaşlarını kolaylıkla bulabilecek,

o    Sosyal medya uyarılarını  da Jewelbots ile alabilecek çocuklarımız,

o    Yazılı mesaj da gönderebilecek,

o    Güncel hava durumu bildirimleri de alabilecek,

o    Ve en önemlisi ebeveynlerini haberdar edebilecekler.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons