Piyasanın En İyi 3 Fotoğraf Makinesi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Piyasanın En İyi 3 Fotoğraf Makinesi

tarafından 31 Ağustos 2016 Çarşamba

 

Piyasanın En İyi 3 Fotoğraf Makinesi

 

Piyasanın-En-İyi-3-Fotoğraf-Makinesi

Günümüzde kamera ve fotoğrafçılık sektörü hızla gelişmeye devam ediyor. Fotoğraf işini ticaret amacıyla yapanların haricinde, zevk için bireysel çekim yapan insanlarımız da var tabii ki. Fotoğrafçılar kadar profesyönel makineler alamasalar da, ince tarzda dijital çekim yapan makineler satın alabiliyorlar. Peki piyasadaki en iyi dijital makineler hangileridir? Fotoğrafçılık için Nikon, Canon ve Fujitsu gibi dev markalardan şaşmamak gerekiyor. Profesyonel olarak da dijital makineler olarak da aşırı iyi makineler üreten bu firmalar, tüm Dünya’nın vazgeçilmezi haline gelmiş durumda.Vereceğimiz ilk örnek de Nikon markasından olacak. Nikon D5200 isimli model, dijital fotoğraf makinesi modellerinden en baş sırada yer alıyor. 24.1 milyon megapiksel kalitesi, 6000×4000 görüntü boyutu ve 3.0 LCD Monitör özellikleri ile tüm meraklıların gözdesi haline gelmiş.

Türkiye fiyatı ortalama 2.400TL civarlarında sabit kalmış durumda. Diğer bir modelimiz ise, Sony üretiminde bulunan Sony Alpha SLT-A65’dır. Asıl fotoğraf makinesi markalarına göre Sony de gayet iddialı bir makine çıkarmış. Alpha modeli, profesyonel bir görünüme sahip ve 24.3 milyon megapiksellik bir kalite ile üretilmiş. Bu cihazın en önemli ve gözde özelliği de 1080p kalitesinde Full HD video çekimi yapmasıdır. Ayrıca 3D panaromik çekim özelliği de barındıran Alpha, Türkiye fiyatı ile 2.800TL civarlarında. Dev isim olan Nikon’dan bir örnek daha vereceğiz ve Nikon D3200 adlı modelden bahsedeceğiz. D serisinin en profesyonel görünüşüne sahip bu cihazımız, 24.2 milyon Megapiksellik bir kaliteye sahip. Ayrıca 1080p kalitesi ile Full HD videolar çekebiliyor. Oldukça rahat ve kullanışlı olan bu makine, Türkiye fiyatı ile 1.700Tl civarlarında duruyor. Ailenizle ve sevdiklerinizle en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek adına mutlaka bir fotoğraf makinesi sahibi olmalısınız. Önerilerimizi de dikkate alarak kendi araştırmanızı yapıp, bir makine sahibi olmanızda fayda var.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons