Son Teknolojide Ucuzluk: Doa Ürünleri | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Son Teknolojide Ucuzluk: Doa Ürünleri

tarafından 23 Eylül 2016 Cuma

 

Son Teknolojide Ucuzluk: Doa Ürünleri

teknoloji-doa-urunleri
İnternet sitelerinde ucuzluk köşelerinde her zaman için bir doa ürünü bulunur. Bu ürünler normal ürünlerden çok farklı değildir. Tek sorunları il kutu açılımında yazılımsal ya da donanımsal bir sıkıntısının çıkmasıdır. Örneğin siz iki bin TL karşılığında bir bilgisayar satın aldınız. Fakat bilgisayar bir türlü oyunları açmadı. Yani işlemcisinde sıkıntı var. Bu bilgisayarı garantiye gönderirsiniz. Garanti size yeni bir ürün vermek zorundadır. Fakat marka zarar etmemek adına bu bilgisayarı tamir edip yaklaşık bin beş yüz TL gibi bir tutarla satacaktır.

Donanımsal Hatalı Ürünler

Bir ürün donanımsal olarak hatalı ise eksiklik ürünün bir parçasındadır. Yani ekranı kırık bir dizüstü bilgisayar donanımsal olarak sıkıntılı bir bilgisayardır. Eğer böyle bir bilgisayar almışsanız garantiden yenisini alabilirsiniz. Bu ürünler genel olarak hatalı taşımadan sonra bu şekle gelmektedir. Eğer kargo hatalı ise bunu ihmal etmemeli ve durumu beyan etmelisiniz. Aksi takdirde sıkıntı yaşarsınız ve ürün değişiminde son derece zorlanırsınız.

Yazılımsal Olarak Hatalı Ürünler

Yazılımsal olarak hatalı olan bir ürün genel olarak format işleminden sonra düzelebilir. Fakat bazı bilgisayarlarda sıkıntı kalıcı olabilir. Bu bilgisayarlar garantiye gönderilir ve gerekli parçanın değişimi sağlanır. Eğer bu durum kısa süre içerisinde halledilmezse paranızı geri alabilirsiniz. Bunun için ürünü aldığınız yere faturanızı iade etmeli ve iade faturası kestirmeniz gerekir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons