Steame Özel Gamepedler Siparişe Çıktığı Gibi Bitti | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Steame Özel Gamepedler Siparişe Çıktığı Gibi Bitti

tarafından 6 Ağustos 2016 Cumartesi

 

Steam’e Özel GamePad’ler, Siparişten Sonra Bitti!

Steam’i takip eden hastaları için özel olarak üretilmiş olan GamePad’ler, siparişe çıkartılacağı tarihten kısa bir süre önce ön sipariş aşamasına girmişti. Ön sipariş aşamasında tamamen tükenen bu padler Steam yetkilerini oldukça şaşırttı. Valve’in Steam için özel olarak geliştirmiş olduğu GamePad’ler, ön sipariş esnasında tamamen tükendi. Oyuncuların oldukça yoğun bir ilgisi ile karşılaşan bu ürünler ön sipariş esnasında tükenince Steam yetkileri seri üretime geçti. Ön sipariş ile satın almış olan takipçiler 16 Ekim tarihi itibari ile ürünlerine sahip olacaklar.

Uyum Sağlamayan Oyunları Dahi Çalıştırıyor!

Resmi olarak satış günü ise 10 Kasım olarak belirlenmiştir. Öteki kontrollere göre ise kişiselleştirilebilir olduğu için oldukça farklı olan Steam Controller’ın, kendisi ile birlikte uyum sağlamayan oyunları dahi rahatlıkla çalıştırılabildiği belirtilmiştir. Oyuncular için ise oldukça ilginç özellikler getirecek olan Steam Controller, 10 Kasım’dan itibaren tam olarak 39.99 Euro yani yaklaşık tam olarak 120 TL fiyatı ile sunulacak.

Steam Controller Videosu Yayınlandı!

Valve’ın bu ay başında Steam Controller ile ilgili olarak sunmuş olduğu videosunu da internetten araştırarak rahatlıkla izleyebilirsiniz. Steam Controller’ın en iyi özelliği nedir? En iyi özelliği de oyuncularına sunmuş olduğu ekstra kabiliyet özelliğidir ki bu özellikte birçok oyuncunun gözünde oldukça büyütülmüştür. Belki de Steam Controller bu özellik itibari ile oyuncularına olağan üstü bir deneyim yaşatacak.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons