Facebook "Geçmişte Bugün" Özelliği Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook “Geçmişte Bugün” Özelliği Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 26 Mart 2015 Perşembe
Dünya üzerinde en fazla kullanılan sosyal ağ sitesi Facebook yeni bir özelliğini daha sunuyor. "On This Day" olarak gelen özellik geçmişte bugün neler yaptığınızı gösteriyor.
 

Dünya üzerinde 1.39 milyar aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi olmayı başaran Facebook, bu başarısını sürekli olarak getirdiği yenilikler ile sürdürmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl sonbahar aylarında testi başlatılan “On This Day” özelliği artık tüm kullanıcılar için aktif oldu. Yeni özellik ile birlikte Facebook profilinizi ufak çaplı bir kişisel ajandanız haline getirebiliyorsunuz. Gazetelerde yer alan “Tarihte bugün” köşelerine benzeyen özellik, kullanıcıların geçmiş yıllarda bugün ne yaptıklarını gösterecek.

Durum güncellemeleri, fotoğraf paylaşımları ve ilişki durumlarına kadar gösterecek olan “On This Day” özelliği pek çok kullanıcı tarafından sevilecek gibi gözüküyor.

Kişisel dünyanızda zamanda yolculuk yaparak gezinmek istiyorsanız bu yeni özellikten yararlanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons