Facebook ile WhatsApp Birleşiyor mu? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook ile WhatsApp Birleşiyor mu?

Arman Emyan
tarafından 9 Şubat 2015 Pazartesi
Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması ile sosyal ağ sitesi Facebook, birlikte çalışabilir. Detaylar haberimizde.
 

Son günlerde Chrome tarayıcı üzerinden masaüstü bilgisayarlar üzerinden kullanılması yeniliği ile adından söz ettiren WhatsApp bu sıralar Facebook ile birlikte çalışacağı yönünde söylentilere yol açtı.

Bild gazetesinde yayınlanan habere göre, kullanıcılar tarayıcılar üzerinden Facebook aracılığı ile WhatsApp kullanabilecekler. Yeni iddialara göre, alpha.whatsapp.com adresinde yer alan Facebook aracılığı ile WhatsApp SSO bağlantısı sağlayan özellik hayata geçirilebilir.

Bu durumda Facebook üzerinden WhatsApp kullanılacak ve Facebook bildirimleri ile WhatsApp mesajları tek bir platform üzerinden alınabilecek. Şimdilik link açıldığı zaman herhangi bir sonuç alamıyorsunuz çünkü henüz deneme aşamasında ve yalnızca projeye bağlı olan çalışanlar tarafından kullanılıyor.

WhatsApp’ın şu an sesli arama özelliği üzerinde çalıştığı da hesaba katılırsa bu özelliğin yakın bir tarihte hayata geçirilmesi zor gibi gözüküyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons