Facebook “LITE” Versiyonu Çıktı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook “LITE” Versiyonu Çıktı!

Mutlu Şen
tarafından 6 Şubat 2015 Cuma
Facebook'un daha az RAM tüketen, düşük segmentte yer alan cihazlar için ayrı bir Facebook uygulaması olsaydı sizce nasıl olurdu? İşte Facebook artık yeni uygulaması Facebook Lite'ı kullanıcıların beğenisine sundu. Detaylar haberimizin devamında.
 

Android kullanıcıların çoğuna sorsanız bilmez fakat en çok RAM tüketen uygulamaların başında gelen Facebook çıkardığı “LITE” versiyonu ile donma,ısınma ve şarj sorununu çözmek istiyor.LITE versiyonu ile ilgili diğer bilgiler makalemizin devamında yer almaktadır…

facebookoffice

Facebook’un Dünya’da en çok kullanılan Sosyal Platform olduğundan kimsenin şüphesi yoktur herhalde.Facebook’da bunu bildiğinden dolayı son günlerde kullanıcılarına en verimli şekilde hizmet vermeye devam ediyor.Son olarak da gelen şikayetler üzerine Facebook yönetimi Facebook uygulamasının “LITE” versiyonunu çıkarmıştır.Peki bu lite versiyonun normal versiyondan ayıran en büyük özelliği nedir ? Sizin de kolayca tahmin edebileceğiniz gibi TASARIMIDIR.LITE versiyonu ile aşırı sade ve basit bir arayüz karşılıyor bizi.Şuanda Türkiye’de kullanılmadığından dolayı Google Play’den indiremeyeceksiniz fakat Türkiye’ye ulaşmasının da çok ta uzak olduğunu sanmıyorum,ayrıca program için herhangi bir ücret de ödemenize gerek yok.

Facebook “LITE” Google Play Linki: TIKLAYINIZ

Facebook LITE kısaca özellikleri:

* 2G Bağlantıları & Sınırlı Ağ Bağlantıları için tasarlanmıştır.
* Hızlı yükleme mevcuttur.
* Basit ve sade bir arayüz.

Peki siz Facebook’un LITE versiyonu ile ilgili ne düşünüyorsunuz ? Sizce de gerçekten Facebook çok mu fazla RAM kullanıyor veya şöyle sorayım,Facebook LITE kullanıma sunulduğu zaman kullanacak mısınız ?

facebooklite

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons