Facebook Materyal Tasarımı Test Ediyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Materyal Tasarımı Test Ediyor

Arman Emyan
tarafından 15 Şubat 2015 Pazar
Popüler sosyal ağ platformu Facebook, Android Lollipop sürümüne uyum sağlayabilmek için materyal tasarım testleri yapmaya başladı.
 

Materyal tasarım anlayışını benimseyerek geliştirilen Android Lollipop sürümü görsellik anlamında kullanıcılara tam bir ziyafet sunmayı amaçlıyordu. Uygulama geliştiricileri Android Lollipop güncellemesini alarak kullanıcılara materyal tasarıma sahip yeni hizmetler sunmak için bekliyorlardı.

Ancak Google Play Store üzerindeki uygulamaların büyük bir çoğunluğu henüz materyal tasarıma geçiş yapmamıştı.

Dünyaca ünlü sosyal ağ platformu Facebook’da henüz materyal tasarıma geçiş yapmayan uygulamalar arasında yer alıyordu. Yeni gelen haberlere göre Facebook, eski Android tasarımından vazgeçerek tamamen materyal tasarıma sahip bir uygulamaya geçiş yapmayı planlıyor.

Test sürüm numarası olarak 28.0.0.0.16 ortaya çıkan Facebook sürümünün yeni materyal tasarımı ile görsel bir şölen sunması bekleniyor.

Yakın bir tarih içinde sonlanması beklenen test sürecinden sonra Facebook, Android için materyal tasarım ile karşımızda olabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons