Facebook Messenger Web Geldi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Messenger Web Geldi!

Ufuk Atılgan
tarafından 10 Nisan 2015 Cuma
Popüler sosyal ağ paylaşım platformu Facebook'un mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger artık Web üzerinden de kullanılabilecek.
 

Facebook, geçtiğimiz günlerde mobil platformlar için geliştirmiş olduğu Messenger uygulaması üzerinde çalıştıklarını ve yeni değişiklikler ile kullanıcıların karşısına çıkacaklarını duyurmuştu. Popüler GIF formatlı içerikleri hazırlamaya yarayan uygulamaları son olarak Facebook Messenger uygulaması ile uyumlu hale getiren Facebook, bugün ise uygulamasını masaüstü platformlara taşıyacağını duyurdu.

Facebook Messenger artık masaüstü bilgisayarlarınızın tarayıcıları üzerinden kullanılabilecek. Mesajlaşma uygulamasını kullanabilmek için sadece Facebook hesabınızın olması yeterli oluyor. Yeni gelen özellik ile birlikte artık Facebook sayfası üzerinde yer alan Messenger uygulamasını kendi adresi üzerinden de kullanabileceksiniz.

Mesajlaşma için getirilen bu yenilik zaman tünelinde görüntülenmeden sohbet edebilmenizi de sağlıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons