Facebook Messenger Zorunluluğu Kalkıyor! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Messenger Zorunluluğu Kalkıyor!

Tufan Yıldız
tarafından 26 Kasım 2014 Çarşamba
Facebook kullanıcılarının mobil platformda zorunlu olarak kullandığı Facebook Messenger artık zorunlu değil! Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın en büyük sosyal ağı konumunda olan Facebook, geçtiğimiz günlerde mobil kullanıcılarına uygulama üzerinden yazışmak için Facebook Messenger zorunluluğu getirmişti. Bu zorunluluk kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanmıştı ve Facebook’un eleştiri oklarına mağruz kalmasına sebep olmuştu. Dev sosyal ağ, kullanıcılarının yorumlarına kulak vermiş olmalı ki Messenger geri adımı atıyor.

Facebook Messenger, gerek kullanışlılığı gerekse konuşma balonu sayesinde kolaylıklar sağlasa da bu kolaylıklar sadece üst segmen cihazlarda geçerliydi. Düşük seviyeli cihaz kullanıcıları için sohbeti çile haline getiren Facebook Messenger zorunluluğu artık olmayacak. Bu demek oluyor ki kullanıcılar artık eskisi gibi ikinci bir uygulamaya gereksinim duymadan Facebook uygulaması üzerinden mesajlaşabilecek. Facebook’un yeni uygulamaya ne zaman geçeceği henüz bilinmiyor. Fakat çok kısa bir süre sonra yeni uygulama aktif edileceğinin müjdesini verebiliriz.

:: Facebook Messenger’dan memnun musunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons