Facebook Moments Türkiye'de | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Moments Türkiye’de

Ufuk Atılgan
tarafından 27 Ağustos 2015 Perşembe
Facebook platformunun bir etkinlik sonrasında arkadaşlarınızdan fotoğraflarınızı kolay almanızı sağlayacak olan uygulaması Moments Türkiye mağazasındaki yerini aldı.
 

Facebook geçtiğimiz Haziran ayında Amerika’da Facebook Moments adlı uygulamasını kullanıcılarına sunmuştu. Facebook Moments, fotoğraf paylaşma uygulaması olarak piyasaya sunulmuştu. Moments ile birlikte etkinliklerden, partilerden ve gezilerden sonra arkadaşlarınızın telefonlarında kalan fotoğraflarınıza kolay bir şekilde erişebiliyordunuz.

Facebook Moments uygulaması, fotoğraflarınızın içinde kimlerin olduğunu ve çekilme zamanlarını gruplayarak hareket ediyor. Tek bir dokunuş ile fotoğraflarınızı seçmiş olduğunuz kişiler ile paylaşabiliyorsunuz. Daha sonra ise arkadaşlarınız o anlara kendi fotoğraflarını yükleyebiliyor ve çevrenizdekilerde o fotoğraflara anlık olarak ulaşabiliyorlar.

Haziran ayından beri Türkiye’de de yayınlanması beklenen uygulama ise bugün itibariyle artık Türkiye App Store ve Google Play Store’daki yerini almış durumda.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons