Facebook, Paper İsimli Uygulamasını Yayın Hayatına Sokuyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook, Paper İsimli Uygulamasını Yayın Hayatına Sokuyor

Tufan Yıldız
tarafından 3 Şubat 2014 Pazartesi
Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, haber okuma imkanı sunan uygulaması Paper'ı bugün itibariyle iOS platformunda yayına sokmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizin devamında.
 

Dünyanın en büyük sosyal ağı konumunda olan Facebook, yeni hizmetini yakın zamanda hayata geçirmeyi hedefliyor. Uygulama sayesine kullanıcılara haber okuma hizmeti sağlayacak olan Paper yakın zaman iOS platformunda yayınlanacak. Flipboard benzeri tasarıma sahip olan Paper’da, uygulamanın algoritması kullanıcıların beğenisine ve yorumuna göre ilgi çekici sonuçları kullanıcıların önüne sunmayı hedefliyor.

Öte yandan uygulamada bir çok özelleştirme imkanı bulunmakta. Kullanıcılar ilgi alanlarına göre haberleri ön plana çıkartma imkanına sahip olacak olan uygulamada, kullanıcılar kendi hikayelerinide yazmaya olanacak sağlanacak. Bakalım ilerlediğimiz günlerde Facebook Paper isimli uygulama kullanıcılar tarafından ne kadar popüler olacak hep beraber göreceğiz. Fakat uygulamanın farklı bir konsepte sahip olması, rakiplerine göre bir adım önde olmasını sağlayacak gibi görünüyor. Paper uygulaması bugün App Store’da yerini alması bekleniliyor.

soru-isareti-1 Paper uygulaması hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons