Facebook Yeni Bir Android Uygulaması Geliştiriyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Yeni Bir Android Uygulaması Geliştiriyor

Ufuk Atılgan
tarafından 23 Mart 2015 Pazartesi
Facebook Home ile aradığı başarıyı yakalayamayan Facebook akıllı telefonlar üzerinde uygulamalarını geliştirmeye devam ediyor.
 

Facebook sosyal medya platformlarında telefonunuzda yer alan uygulamaların yerini alabilmesi için Facebook Home hizmetini sunmuştu. Uygulama doğrudan Facebook’a ait olduğu için büyük bir dikkat çekmiş ve yüksek indirilme rakamlarına ulaşmıştı.

Arama uygulaması diyebileceğimiz Home, sizi arayan numaraların detaylı bilgilerine ulaşarak seçtiğiniz numaraların da engellenmesini sağlıyordu.

Duvar kağıdı, ekran kilidi gibi özellikleri de Facebook bildirimleri olarak istediğiniz şekilde tasarlayıp kişiselleştirebiliyordunuz. Fakat indiren kullanıcıları tatmin edemediği için Facebook, Home uygulamasından beklentilerini sonlandırmıştı.

Facebook’un yeni açıklaması ise “Phone” adı verdikleri Android uygulaması ile piyasaya tekrar giriş yapacaklarını gösteriyor. Yalnızca Facebook ile uyumlu olacak olan uygulama için Facebook tarafından yayınlanan resmi bir bilgi yer almıyor.

Test aşamasında olan uygulamanın yakın bir tarihte netlik kazanması ve detaylanması bekleniyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons