Facebook Yeni Fotoğraf Özelliği Geldi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook Yeni Fotoğraf Özelliği Geldi

Ufuk Atılgan
tarafından 21 Şubat 2015 Cumartesi
Artık Facebook platformuna yüklediğiniz fotoğraflara eğlenceli çıkartmalar ekleyebileceksiniz. Facebook'un bu yeni özelliği ile ilgili detaylar haberimizde.
 

Facebook, popülerliğini giderek arttırırken yeni projeleri ve hizmetleri ile de gündemde kalmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda Messenger uygulaması için duyurduğu çıkartma özelliği sayesinde kullanıcılar birbirlerine eğlenceli çıkartmalar göndererek sohbetlerini renklendiriyorlardı. Şimdi ise bu çıkartmalar artık fotoğraflara eklenebilir hale geliyor.

Facebook’a yüklediğiniz fotoğrafların istediğiniz kısmına çıkartma ekleyebileceksiniz. iOS ve Android platformlarında yer alan Facebook uygulaması ile fotoğraf yükleyeceğiniz zaman artık ekranın altında yeni bir çıkartma simgesi sizleri karşılayacak.

Çıkartma simgesi üzerinden ulaşabileceğiniz bu yeni bölümden fotoğraflarınıza birbirinden eğlenceli çıkartmalar ekleyebileceksiniz.

Facebook’ta artık Power Rangers, Candy Crush, Cehennem Melekleri, Cut the Rope, Lego ve Mark Zuckerberg’in köpeği Beast’in onlarca çıkartması sizlerin fotoğraflarını süslemek için hazır bekliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons