Facebook'a Sohbet Odaları Özelliği Eklenecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook’a Sohbet Odaları Özelliği Eklenecek

Tufan Yıldız
tarafından 1 Temmuz 2013 Pazartesi
Zamanında popüler olan sohbet odaları, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook'a eklenecek. Detaylar haberimizin devamında.
 
facebook logo

Dünyanın en popüler sosyal ağı konumunda olan Facebook, zamanında popüler konumda olan sohbet odaları özelliğini eklemeyi planlıyor. Facebook’un yeni sohbet odaları sistemi sayesinde kişiler, sohbet odaları kurup arkadaşlarıyla sohbet edebilecek.

Ayrıca eklenecek olan özellikte, sohbet odalarında sadece sohbet değil resim ve video paylaşma imkanıda olacak. Çok kapsamlı bir şekilde düzenlenmesi beklenen yeni özelliğin kullanıcılar tarafından hayli tutulacağı aşikar. Kullanıcıların kimlerle sohbet ettiğide kullanıcının zaman tünelinde görüleceğini belirtmekte fayda var. Fakat bu özellik istenildiği zaman gizlilik ayarlarından da ayarlanabilir olacak.

Facebook Sohbet

Konu ile ilgili resmi açıklama henüz Facebook tarafından gelmedi. Fakat ilerlediğimiz günlerde yeni sohbet odaları ile ilgili detaylar gün yüzüne çıkacaktır.

Facebook’un sohbet odaları özelliğini kullanır mısınız?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons