Facebook'ta Artık Çocuklarınızı Etiketleyebileceksiniz | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook’ta Artık Çocuklarınızı Etiketleyebileceksiniz

Ufuk Atılgan
tarafından 2 Nisan 2015 Perşembe
Sosyal ağ sitesi Facebook, etiketleme sistemine yeni bir özellik daha getirdi. Facebook Scrapbook ile arıtk çocuklarınızı etiketleyebileceksiniz.
 

Facebook, Messenger uygulaması üzerinde geliştirdiği yeni özelliklerden sonra vakit kaybetmeden Scrapbook’u kullanıcılarına tanıttı. Facebook, Scrapbook ile birlikte 13 yaş ve altı çocuklar için aile sayfaları oluşturmasına izin veriyor.

Scrapbook ile aileler tarafından yaratılan profiller 13 yaşını dolduran çocuklara veriliyor. Fakat 13 yaşına gelene kadar fotoğraf yükleme, yorum yapabilme ve etiketleme gibi tüm Facebook özellikleri aileler tarafından kontrol ediliyor.

Uygulamanın Facebook ürün yöneticisi Dan Barak’ın bebeğinin fotoğraflarını etiketlemek amacıyla yaratıldığı söyleniyor. İlk olarak Amerika’da kullanılabilir olacak olan Scrapbook özelliğinin yakın bir tarih içerisinde tüm dünya üzerindeki kullanıcılara açılması bekleniyor.

Scrapbook sayesinde ufak yaştaki çocuklarınız artık tamamen sizin kontrolünüzde olan profilleri ile Facebook platformunda yer alabilecekler.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons