Facebook’un Kerameti Gizemi Çözdü! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Facebook’un Kerameti Gizemi Çözdü!

Tufan Yıldız
tarafından 28 Aralık 2015 Pazartesi
Kudüs'te ki bir mezarlıkta bulunan ve bilim adamlarının 6 ay yaptıkları incelemede gizemini çözemediği altın kaplamalı esrarengiz cismin gizemini, İtalyan bir Facebook kullanıcısı çözdü.
 

Kudüs’te ki bir mezarlıkta bulunan ve bilim adamlarının 6 ay yaptıkları incelemede gizemini çözemediği altın kaplamalı esrarengiz cismin gizemini, İtalyan bir Facebook kullanıcısı çözdü.

Mezarlıkta bulunan ve altın bir asaya benzeyen cismi uzman arkeologlar 6 ay inceledi ancak bir türlü sonuca varamadı. Cismin Yahudi tapınaklarında kullanıldığını düşünen arkeologlar en sonunda yardım için, cismin resmini Facebook’a yükledi .Ancak sonuç pek umdukları gibi çıkmadı.

Nesne ile ilgili gizemi ise İtalya’dan Micah Barak adında bir Facebook kullanıcısı çözdü.

Nesnenin antik bir kalıntı değil pozitif enerji yaydığı iddia edilen “Isis Beamer” isimli bir obje olduğu ortaya çıktı. Alman bir firma tarafından üretilen nesne ismini Mısır tanrıçası Isis’ten alırken, modeline bağlı olarak 75 ila 1.220 dolar arasında değişen fiyatla satın alınabiliyor. Nesnenin kimin tarafından ve ne amaçla gömüldüğü ise henüz gizemini korumaya devam ediyor.

Kaynak: Chip

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons