Messenger Yeni Özellikleri ile Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Messenger Yeni Özellikleri ile Güncellendi

Ufuk Atılgan
tarafından 26 Şubat 2015 Perşembe
Facebook Messenger'ın iOS üzerindeki uygulaması güncelleme aldı. Messenger uygulaması ile artık fotoğraf göndermek daha kolay bir hale getirildi.
 

Sosyal medyanın popüler ismi Facebook geçtiğimiz yıl mesajlaşma özelliğinden yararlanabilmek için kullanıcılara Messenger uygulamasını yükleme zorunluluğu getirmişti. O dönemlerde birtakım sorunlar yaşayan Facebook Messenger uygulaması kısa süre içerisinde güncellenerek daha stabil bir hale getirilmişti.

Video, fotoğraf ve ses kaydı gibi mesajlaşma özelliklerinin yanında sesli arama imkanı da sunan Messenger uygulaması bugün bir kez daha güncellendi. Sürüm numarası 22.0 olan güncelleme ile iOS cihazla üzerinden fotoğraf paylaşmak daha kolay hale geldi.

iOS 8’de farklı uygulamalar kullanırken paylaş butonuna dokunarak artık fotoğraf, video ve bağlantılar direk olarak Messenger uygulaması üzerinden sohbet ettiğiniz kişiye gönderilebilecek.

Apple’ın iOS 8 ile yeni özellikler sunmasından sonra Dropbox, OmniFocus, Pinterest ve LinkedIn gibi birçok farklı uygulama da bu şekilde güncellenmişti.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons