Nasıl Site Açıp Para Kazanabilirim | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Nasıl Site Açıp Para Kazanabilirim

tarafından 3 Eylül 2016 Cumartesi

 

Nasıl Site Açıp Para Kazanabilirim

 

nasil-site-acip-para-kazanabilirim

http://www.makalevitrini.com/uploads/makale/76809c6cb1680d70c984e8f81cfee0a5.jpg Site kurup tıklamayla veya video izlenmeyle para kazanmak istiyorsanız biraz emek verip bu alana başvurabilirsiniz.Öncelikle hangi alanda site açmaya ve içeriği hangi konularla doldurmanız çok önemlidir.Günümüz Türkiye sinde en çok izlenen, takip edilen ve tıklanan içeriklere ve sitelere baktığımızda komedi, ilginç bilgiler, spor siteleri, haber siteleri ve cinsel içerikli siteler en çok tercih edilenler arasındadır. Sitenizin konusuna karar verdikten sonra siteye özgün bir isim bulmanız ve bu ismi domain olarak satın almanız gerekmektedir.6 aylık ve bir yıllık domain satın alarak başlangıç yapabilirsiniz .Domaini satın aldıktan sonra sitenize güzel, akıcı ve orijinal bir tema seçmenizdir. Birçok ücretsiz tema piyasaya baktığımızda mevcuttur ancak fazla iyi değildir. Eğer bir haber sitesi falan düşünüyorsanız paralı temalara yönelmenizi tavsiye ederim.

Siteyi ayarladıktan sonra domain adıyla facebook ta da bir sayfa açmanız ve bu sayfaya beğeni kasmanız önem arz ediyor ve hatta facebook günümüz kullanıcılarına baktığımızda olmazsa olmaz temel taşlardan biridir. Facebook ta sayfa açtıktan sonra sayfa beğenisini artırmak için facebook reklamlar bölümünden gönderi öne çıkar deyip bazı gönderilerinizi parayla destekleyerek hem sayfaya beğeni kasa bilir hem de siteniz için üye toplayabilirsiniz.Sitenize en az 100 içerik girdikten sonra Adsense hesabı açmanızı ve sitenizin uzantısını oraya vermenizi tavsiye ederim. Çünkü Adsense sizi tanımladıktan sonra sitenize gelen tıklama ve video görüntülenme başına para kazanmaya başlıyorsunuz. Zaten açacağınız bir haber sitesiyse kolayca para kazanmaya başlayabilirsiniz. Orijinal video ve haber, bilgi içerikleri sizi tıklanma da üst sıralara taşıyacaktır. Edebi bir site de açabilirsiniz. edebiyat alanında da ün yapmış siteler ve facebook sayfaları mevcuttur. Ama bana sorarsanız açacağınız site bilişim çağına doğru gittiğimizden dolayı bilgi-teknoloji içerikli olabilir.Bu tabi sizin zevkinize ve ilgi alanlarınıza bağlı bir durumdur. Sitenizi düzenlemek ve içerik girmek için word press kullanmanızı tavsiye ederim. Ama unutmayın özgün içerikler sizi her zaman bi adım öne taşır. Bu alanda yaratıcı fikirler olması çok önemlidir. Siz ne kadar açık uçlu düşünürseniz o kadar iyi fikirler bulabilirsiniz.Saygılarımla..

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons