Tüm Facebook Kullanıcılarını Tek Bir Sayfada Görmek İster Misiniz? | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Tüm Facebook Kullanıcılarını Tek Bir Sayfada Görmek İster Misiniz?

Can Devecioğlu
tarafından 30 Eylül 2013 Pazartesi
Oldukça ilginç bir proje olan The Faces of Facebook sayesinde 1.2 milyardan fazla Facebook kullanıcısını tek bir sayfada görüntülemek mümkün.
 

Dünyanın en büyük sosyal ağı olan Facebook, 1 milyardan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Peki ya bu 1 milyar üyenin de profil fotoğrafını görebileceğinizi söylesek? Natalia Rojas tarafından hazırlanan Facebook’un Yüzleri isimli internet sitesinde kayıt olma tarihine göre sıralanmış tüm Facebook kullanıcılarını görmek mümkün. Eğer kendi Facebook hesabınızla giriş yaparsanız, kendinizi de bu internet sitesinde görebilmeniz mümkün oluyor.

Şimdiye dek yapılmış en dikkat çekici internet sitelerinden bir tanesi olan bu sitede gezinti yapabilmeniz de mümkün. Fotoğraflara yaklaşarak hiç tanımadığınız insanların Facebook profil fotoğrafını görebiliyorsunuz. Her saniye artan Facebook üyelerini de dinamik olarak görebilmek mümkün. Şu an 1.27 milyardan fazla profil fotoğrafının yer aldığı siteyi ziyaret etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

The Faces of Facebook isimli internet sitesine gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons