Firefox OS Tabanlı Medya Oynatıcı Matchstick Gecikecek | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Firefox OS Tabanlı Medya Oynatıcı Matchstick Gecikecek

Ufuk Atılgan
tarafından 9 Şubat 2015 Pazartesi
Matchstick ile ilgili üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Ürünün çıkış tarihinin gecikmesi ile birlikte kullanıcıların güncellenmiş donanımlar ile birlikte cihaza sahip olabilecekleri duyuruldu.
 

Kickstarter’ın bir projesi olarak başlatılan ve 500 bin dolardan yüksek bir başlangıç ücreti toplayan Matchstick’in kullanıcılara ulaşması gecikecek. Fakat yalnızca gecikme ile kalmayan bu üzücü haber, kullanıcıların yalnızca güncel donanımlar ile birlikte bu cihaza sahip olabilecekleri yönünde haberler ile devam ediyor.

25 dolarlık satış fiyatına sahip olan Matchstick Firefox OS tabanlı Fling adlı bir işletim sistemini kullanıyor. Telefonunuzda ki ya da tabletinizde ki medyaları televizyon ekranına aktarmanızı sağlayacak olan bu ufak cihaz Mozilla ve App Store uygulamalarına destek veriyor.

Destek verdiği hizmetler dışında kendine özel uygulama marketi de bulunuyor. Ürünün çift çekirdekli Rockchip 3066 işlemci kullanacağı ve 1 GB belleğe sahip olacağı söyleniyor.

Cihazın korsana karşı olan DRM’e de destek vereceği diğer bilgiler arasında yer alıyor. Netflix gibi eğlence hizmetini kullanırken DRM desteği isteyecek. Bu bilgiye bakıldığı zaman cihazın Netflix’te destekleyeceği gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons