Android İçin Chrome Canary Yayınlandı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android İçin Chrome Canary Yayınlandı

tarafından 6 Eylül 2016 Salı

 

Android İçin Chrome Canary Yayınlandı

 

android-cihazlar-icin-chrome-canary-yayinlandi

Android tabanlı akıllı telefonlar için geliştirilen Chrome Canary tarayıcısı, Play Store mağazasındaki yerini aldı. Chrome Canary ve Chrome’un geliştirici sürümü, tüm android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Google şirketi tarafından 2010 yılında hayata geçirilen Google Chrome Canary projesi, macOS ile Windows platformlarında yer alıyordu. Proje nihayet Android platformuna da getirildi. Chrome Canary uygulaması, Google Chrome gibi bir web tarayıcısı. Fakat Chrome Canary bir bakıma Chrome’u iyileştirmek ve hızını attırmak adına deneylerin yapıldığı bir web tarayıcısı.

Chrome Canary adlı web tarayıcısı ile deneyimleyeceğiniz yenilikler, ileride güncellemeler halinde Chrome için gelecek. Android için geliştirilmiş olan Chrome Canary web tarayıcısı, masaüstü web tarayıcı sürümü ile aynı özelliklere sahip. Google şirketi tarafından yapılan açıklamaya göre, deneysel bir sürüm olan ve test edilmeyen Chrome Canary, kararsızlık gösterebilir. Şirket web tarayıcısını sadece ileri düzeydeki kullanıcılar ile geliştiriciler için öneriyor. Sık güncelleme alan ve 100 MB bant genişliği harcayarak olan güncellemelerin, haftada yedi kez gelebileceğinizi belirten Google, deneyen kullanıcıların erken geri bildirim yapmasını istedi. Böylelikle Android için Chrome web tarayıcısını daha iyi bir hale getirmeyi planlayan şirket, Chrome Canary web tarayıcısının menüsünde bulunan ”Yardım ve Geri Bildirim” butonunun kullanılabileceğini belirtti.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons