Android Üzerinden Birden Fazla Google ve Gmail Hesabı Nasıl Yönetilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Android Üzerinden Birden Fazla Google ve Gmail Hesabı Nasıl Yönetilir

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

Android Üzerinden Birden Fazla Google ve Gmail Hesabı Nasıl Yönetilir

 

android-uzerinden-birden-fazla-google-gmail-hesabi-nasil-yonetilir

Günlük yaşam standartlarımızda, yaptığımız işler dolayısıyla birden fazla hesap yönetme zorunluluğunu kendimizde buluruz. Bu nedenle Gmail ve Google üzerinden açtığımız hesaplar yeterli gelmeyebilir. Bunun için akıllı telefon kullanırken bu hesapları Android üzerinden gerçekleştirmek ve birden fazla hesabı kullanmayı tercih ederiz. Fakat bunu tam olarak nasıl yapacağımızı bilemeyiz. Bu nedenle, hesap çıkış işlemlerinde gerçekleştirdiğimiz yeni bir hesaba tekrardan kaydolmak hepsine ayrı ayrı girmek çalışma yaşantımızda sıkıcı ve yorucu olabilmektedir. Bunun için zaman kaybetmemeyi bilmek gerekir. Neyse ki durum böyle olunca Android cihazlarından çoklu hesap desteği keşfetti.Bu sistem sayesinde birden fazla işimizi bir kerede yapma olanağını bulacağız. Bu da çalışma alanımızda bize zaman kazandıracak ve diğer işlerimizi de aktif bir şekilde yapmamıza yardımcı olacaktır.

Peki, Android üzerinden birden fazla Google ve Gmail hesabı nasıl yönetilir birde sizleri bu konu hakkında detaylı bir şekilde aydınlatalım. Android üzerinden birden fazla hesabı aktifleştirebilmeniz için öncelikle bir Google ‘nin bir parçası olan Gmail hesabına kayıtlı olmanız gerekir. Bu hesabınız yok ise bu işi yapmanız mümkün değildir. Android masa üstüne giriş sağlayınız. Daha sonra ayarlar sekmesine geliniz. Ayarlar menüsünün hemen altında hesaplar seçeneği ile karşılaşacaksınız. Orada Gmailiniz den hesap ekle kısmına giriyorsunuz. Bunun birden fazla yapma şansınız var. Artık Gmail üzerinden aynı şifre yolu ile değişik Gmail adresine sahip olarak otomatik giriş sağlayabilirsiniz.

Hepsi bu kadar basit. Bu işlem beş dakikanızı alır ama ileri ki günlerde, yoğun işlerinizde size daha aktif işlemeler yapmanıza hatta farklı yerlere farklı hesaplar ile kayıt olma imkânını sağlayacaktır. Birden fazla hesap kullanmanın avantajları oldukça fazladır. Siz bir işlemi tek hesap üzerinden gerçekleştirebilecek fakat mail adresleriniz birbirinden farklı olacak. Bunun için zahmet etmeden işlemleriniz sürdürebileceksiniz. Androidin hesap ekle kısmı oldukça avantajlıdır. Fakat bunu Gmail üzerinden gerçekleştirmeniz daha yapıcı ve kolay olacaktır. Birden fazla hesap kullanmanın en güzel yolu, yapacağınız işlemlerde aklınızın karışmaması ve planlı bir şekilde bu durumu sürdürmeniz olacaktır.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons