Chrome OS Beta için Önemli Güncelleme | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Chrome OS Beta için Önemli Güncelleme

Arman Emyan
tarafından 30 Mart 2015 Pazartesi
Chrome OS'un hazır olan beta sürümü yakın bir tarih içerisinde alacağı güncelleme sayesinde materyal tasarıma geçiş yaparak pek çok yeni özelliğe erişecek.
 

Chrome OS Beta kullanıcıları yakında büyük bir güncelleme alarak yeni özelliklere erişebilecekler. Chrome Launcher 2.0 ile Chrome tarayıcısındaki sekmelerin bir benzeri arayüz kullanılacak. Böylelikle uygulamalar klasikleşmiş pencere sisteminden uzaklaşacaklar.

Google Now ile çalışacak olan Chrome Launcher 2.0 aynı zamanda bir arama çubuğunu da kullanıcılara sunacak. Chrome Launcher 2.0 önemli notlarınızı, randevularınızı ve seyahatleriniz için almak istediğiniz ufak bilgilerinizi kaydedebilmeniz dışında sizlere bir de bildirim sistemi sunacak.

Chrome OS Beta sürümü, otomatik bölgesel saat güncelleme ve şifreli dosyaları açabilme özelliği de sunacak. Yenilikler arasında en fazla konuşulacak olan ise materyal tasarıma geçiş olacak.

Günlük hayatınızı sürdürürken ihtiyacınız olabilecek tüm acil işlerinizi halledebileceğiniz bu güncellemenin şimdilik kesin bir çıkış tarihi belirtilmiyor. Fakat dedikodulara göre, güncelleme bu hafta içerisinde yayınlanabilir.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons