Chrome'un Gizli Oyunu Play Store'da | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Chrome’un Gizli Oyunu Play Store’da

Arman Emyan
tarafından 18 Şubat 2015 Çarşamba
Google'ın popüler internet tarayıcısı Chrome'un içinde gizli olarak yer alan T-Rex oyunu Android cihazlar için piyasa çıktı.
 

Google’ın tarayıcısı içine yerleştirilen T-Rex adlı ufak oyuna artık doğrudan Play Store üzerinden erişebilirsiniz. Tarayıcı üzerinden oynayabilmek için normal şartlarda bağlantı problemi yaşayan bir siteyi açmanız gerekiyordu.

Chrome problem yaşayan siteye bağlanamadığı zaman T-Rex görseli ile size uyarı gönderiyor. T-Rex oyununu açabilmek için yapmanız gereken ise Space tuşunuza basmak.

T-Rex kullanıcılar tarafından ilgi gördüğü için bugünlerde Play Store’da da indirilebilir durumda. Oyunu sevdiyseniz ve mobil cihazlarınıza indirmek istiyorsanız oyun artık Android cihazlar için port edilmiş durumda.

8-bit grafiklere sahip oyun sadece tek bir dokunuş ile oynanıyor. Göreviniz T-Rex’i engellerden geçirmek. Google Play Store’da oyuna ulaşabilmek için Dino Run – Dinosty ismiyle aratmanız yeterli.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons